TRAGICKÁ dopravná nehoda v Bánovciach nad Bebravou! Pri zrážke zomrela jedna osoba: Zábery, z ktorých mrazí!

Včera podvečer (dňa 5. júna o 17.00 hod.) došlo v Bánovciach nad Bebravou k vážnej dopravnej nehode na následky ktorej zomrela 57-ročná spolujazdkyňa.

Podľa doterajších zistení, k dopravnej nehode malo dôjsť tak, že 58-ročný vodič Toyoty jazdil smerom od centra mesta po ul. Partizánskej. Pred rodinným domom mal prejsť do protismernej časti vozovky a vojsť do jazdnej dráhy vozidla Ford, ktoré riadila 41-ročná vodička. Následne došlo k čelnej zrážke vozidiel. Spolujazdkyňa sediaca vzadu napriek tomu že bola pripútaná bezpečnostným pásom po zrážke utrpela vážne zranenia a v kritickom stave bola odvezená do nemocnice. Tam na druhý deň v ranných hodinách podľahla na následky ťažkých zranení.

Pri nehode sa ľahko zranil vodič Toyoty a ľahké zranenie utrpelo aj maloleté dieťa, sediace taktiež vzadu na zadnom sedadle. Obaja boli po ošetrení z nemocnice prepustení. Vodička a spolujazdec z Fordu zranenia neutrpeli.
Dychová skúška u vodičov bola negatívna. Škoda na vozidlách bola predbežne vyčíslená na asi 17000 €.

Príčina a miera zavinenia dopravnej nehody je v štádiu vyšetrovania. V predmetnej veci vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície začal trestné stíhanie, a to vo veci prečinu usmrtenie.

zdroj: Polícia SR – Trenčiansky kraj 

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com