TRAGICKÁ dopravná nehoda pri Ráztočne: Autá do seba čelne vrazili, 48 ročný vodič na mieste zraneniam podľahol!

K tragickej dopravnej nehode troch vozidiel došlo dnes v doobedňajších hodinách na ceste I/9 pri Handlovej v smere na obec Ráztočno.

Na základe doterajších zistení, vodič dodávky jazdiaci od mesta Handlová sa pravdepodobne dostatočne nevenoval vedeniu vozidla, pričom v smere svojej jazdy zozadu narazil do osobného motorového vozidla Peugeot, ktoré v dôsledku nárazu odhodilo do protismernej časti vozovky. Tu došlo k čelnej zrážke s oproti idúcou dodávkou jazdiacou v smere od obce Ráztočno na mesto Handlová.
Napriek snahe všetkých záchranných zložiek, 48 ročný vodič osobného motorového vozidla Peugeot na mieste zraneniam podľahol.
V dôsledku dokumentovania dopravnej nehody bola cesta l/9 neprejazdná niekoľko hodín a po sprejazdnení jedného jazdného pruhu striedavo na mieste usmerňovaná políciou.
Dychové skúšky vodičov oboch dodávok boli negatívne. To, či vodič Peugeotu pred jazdou požil alkohol alebo iné omamné látky, bude zisťované pri súdnej pitve.
Do vyšetrovania dopravnej nehody bol pribratý aj súdny znalec z odboru cestnej dopravy.
Príčiny a okolnosti tejto tragickej nehody budú predmetom vyšetrovania v rámci trestného stíhania začatého pre prečin Usmrtenie.

zdroj: Polícia SR – Trenčiansky kraj 

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com