TRAGICKÁ DOPRAVNÁ NEHODA pri Bánovciach nad Bebravou: Po zrážke s opitým šoférom (23) zahynul 29-ročný muž!

TRAGICKÉ SOBOTNÉ RÁNO V OKR. BÁNOVCE NAD BEBRAVOU: PRI DOPRAVNEJ NEHODE ZAYNUL MLADÝ VODIČ. POLICAJTI U DRUHÉHO ÚČASTNÍKA ZISTILI ALKOHOL!!!

Dnes krátko pred 08.00 hodinou došlo na ceste III/1827 v k. o. Bánovce nad Bebravou, časť Malé Chlievany k tragickej dopravnej nehode, pri ktorej zbytočne vyhasol život mladého muža a pri ktorej asistoval alkohol…

Podľa doterajších zistení k dopravnej nehode malo dôjsť tak, že 23-ročný vodič vozidla Audi A4 mal jazdiť po uvedenej ceste od Bánoviec nad Bebravou na obec Dvorec. Zo zatiaľ nezistených príčin mal prejsť do protismeru, kde v tom čase jazdil 29-ročný vodič vozidla Škoda Octavia. Následne došlo k zrážke ľavej prednej časti vozidla Audi s ľavou prednou časťou vozidla Škoda. Zrážka mala fatálne následky pre vodiča Škody Octavia a na následky zranení, ktoré utrpel podľahol priamo na mieste nehody.

Vodič Audi utrpel ľahké zranenie. Na mieste bol podrobený dychovej skúške s výsledkom 0,77 mg/l, čo predstavuje 1,60 promile. Nebohému vodičovi bude odobratá krv na súdnej pitve.

Na mieste dopravnej nehody bol prítomný aj súdny znalec z odboru cestná doprava. Vec si na mieste prevzal vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície z Bánoviec nad Bebravou. V predmetnej veci začal trestné stíhanie, a to vo veci prečinu usmrtenie v súbehu s prečinom ohrozenie pod vplyvom návykovej látky.

Príčina a miera zavinenia tejto tragickej dopravnej nehody je v štádiu vyšetrovania.

zdroj:Polícia SR – Trenčiansky kraj 

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com