TRAGICKÁ DOPRAVNÁ NEHODA na východe: 51-ročný muž zrážku neprežil

Včera popoludní viedol 51-ročný muž z okresu Revúca motorové vozidlo zn. Peugeot 207 po ceste v smere od mesta Moldava nad Bodvou na obec Drienovec, kde z doposiaľ nezistených príčin prešiel s vozidlom cez plnú stredovú čiaru do protismeru, kde ľavou prednou časťou vozidla narazil do ľavej prednej časti oproti idúceho vozidla zn. VW Passat, ktoré v tom čase viedol 61-ročný muž z okresu Senec.

Následne s vozidlom pokračoval v protismere ďalej, pričom po niekoľkých metroch sa čelne zrazil s motorovým vozidlom VW Multivan, ktoré viedol 61-ročný muž z okresu Košice – okolie.
Pri dopravnej nehode utrpel vodič vozidla Peugeot zranenia, ktorým, žiaľ, na mieste podľahol. Vodič motorového vozidla VW Multivan utrpel ťažké zranenia.
Vodiči boli podrobení dychovým skúškam s negatívnym výsledkom. To, či vodič Peugeotu požil pred jazdou alkoholické nápoje bude zisťované pri pitve.
V súvislosti s uvedenou dopravnou nehodou začal vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície OR PZ Košice – okolie trestné stíhanie pre prečin ublíženia na zdraví.

zdroj: Polícia SR – Košický kraj

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com