TRAGICKÁ DOPRAVNÁ nehoda na diaľnici D2: Matka so synom doplatili ŽIVOTOM, z týchto fotiek MRAZÍ!

DNEŠNÉ RÁNO POZNAČILA MIMORIADNE TRAGICKÁ DOPRAVNÁ NEHODA.
Dopravní policajti boli dnes krátko po 08.30h vyslaní k dopravnej nehode, ku ktorej došlo na diaľnici D2 v smere z Lozorna do Malaciek na 41km. Podľa doterajších informácií 43-ročná vodička vozidla Nissan Micra z doposiaľ presne nezistených príčin narazila do zadnej časti kamióna, ktorý bol odstavený na krajnici.
Vodička vozidla Nissan ako aj jej spolujazdec zraneniam na mieste nehody podľahli.
„Záchranársky vrtuľník pristál priamo na diaľnici. Oboch účastníkov dopravnej nehody bolo potrebné spod zakliesneného kamióna najskôr vyslobodiť. 43-ročná žena a 15-ročný chlapec, žiaľ, utrpeli zranenia, ktoré boli nezlučiteľné so životom a na mieste im podľahli. Lekár mohol konštatovať už len úmrtie. Záchranársky vrtuľník sa vrátil späť na svoju základňu prázdny,“ uviedla hovorkyňa ATE Zuzana Hopjaková.
„Uvedený úsek diaľnice je v súvislosti s odstraňovaním následkov tejto nehody ako aj z dôvodu jej dokumentovania momentálne uzavretý. Odklon dopravy je vedený cez Lozorno,“ dodala polícia a zároveň vyzvala ostatných vodičov, aby sa tomuto úseku vyhli a použili alternatívnu trasu.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com