Tragická dopravná nehoda na D1: V aute na zadnom sedadle sa našiel uhorený muž!

Dňa 13.11.2022 v čase okolo 17:20 hod. došlo na diaľnici D1 v smere od Bratislavy na Žilinu v km 177,9 v k. ú. obce Maršová – Rašov, okr. Bytča k dopravnej nehode.

Doposiaľ neznámy vodič viedol osobné motorové vozidlo zn. Volkswagen Passat, po diaľnici D1 v smere od Bratislavy na Žilinu v ľavom jazdnom pruhu a narazil ľavou prednou časťou vozidla do betónového zvodidla, následkom čoho došlo k požiaru.
Po uhasení požiaru bolo vo vozidle na zadnom sedadle nájdené uhorené torzo tela mužského pohlavia neznámej totožnosti a bola nariadená pitva. Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku tragickej dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.
Diaľnica bola z dôvodu dokumentovania a odstraňovania následkov dopravnej nehody na nevyhnutne potrebný čas úplne uzavretá.
Žiadame všetkých účastníkov cestnej premávky, aby sa na cestách správali disciplinovane, ohľaduplne, plne sa venovali vedeniu vozidla, sledovali situáciu v cestnej premávke, nepreceňovali svoje schopnosti a dodržiavali dopravné predpisy. Každý účastník cestnej premávky môže svojím zodpovedným prístupom prispieť k väčšej bezpečnosti na našich cestách.

zdroj: Polícia SR – Žilinský kraj 

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com