TOTO sú znamenia zverokruhu, ktoré sa najviac hádajú a ktoré sa naopak snažia hádkam vyhýbať!

Behá vám hlavou otázka, ako je možné že niektoré páry sa dokážu dohodnúť snáď na všetkom? Sú ľudia, ktorí sa hádkam dokážu vyhnúť, avšak sú aj takí, ktorí nezhody riešia veľmi ostrým spôsobom. To, ako pristupujeme k riešeniu problémov v partnerskom vzťahu je úzko späté aj s tým, aké znamenia zverokruhu partneri sú. Niektoré znamenia zverokruhu sa vyznačujú miernejšou povahou, ostatné sú skôr impulzívnejšie.

Baran: Jedno zo znamení, ktoré reaguje aj na menší podnet veľmi dynamicky je práve baran. Barani sa nikdy v hádke nevzdávajú. Ak raz začnú, chcú sa hádať až kým im druhá strana nepovie, že majú pravdu a to aj v prípade, že pravdu nemajú. Pri baranoch je dobré ustúpiť a o probléme sa pozhovárať radšej neskôr.

Býk: Pokojnejší než baran býva býk, avšak taktiež im v žilách prúdi horúca krv. Ak ich niečo nahnevá, ich slovný útok nepozná hraníc. Dokážu vytiahnuť veci aj dávno zabudnuté, ktoré potom mrzia obidve strany. Ak býkom dáte chvíľku času, potom budú sami schopní hovoriť o problémoch pokojne a s nadhľadom.

Blíženci: Povaha blížencov je nevyspytateľná. Raz sú úplne pokojní a inokedy ich zastihne neutíchajúci záchvat hnevu, ktorý ich samotných dokáže zaskočiť. Riešiť nejaký problém s blížencami vtedy, keď sa nahnevajú nie je rozumné a radšej si počkajte na to, keď sa upokoja.

Rak: Stála snaha všetko a všetkých pochopiť je to, čo charakterizuje rakov. Dokážu do vzťahu veľa investovať, avšak keď vidia, že sa im to nijak nevracia, ba dokonca že ich niekto ešte zneužíva, ďalšiu šancu nedávajú. V takom prípade sa dokážu od človeka bez slova odstrihnúť a ignorovať ho v plnej miere.

Lev: Ľudia v znamení leva sa snažia presadzovať svoju pravdu a svoj názor a keď je to potrebné, využijú na to aj ďalších ľudí. Hádky ich vôbec netešia, práve naopak. Cítia sa v nich veľmi nekomfortne, a snažia sa ich rýchlo vyriešiť a zahladiť.

Panna: Keď je niekto trpezlivý, tak sú to určite panny. S ľuďmi okolo seba sa nechcú hádať a keď ich niekto sklame alebo nahnevá, radšej sa stiahnu a s daným človekom nehovoria. Ak chcete, aby sa konflikt medzi vami urovnal, dajte im čas a netlačte na nich.

Váhy: Váhy sú síce veľmi trpezlivé, chápavé a vyrovnané, avšak tiež veľmi citlivé. Ak ich niekedy niečím zraníte či urazíte, nebudú vám to vyčítať, avšak tak ľahko na to nezabudnú. Vždy sa snažia nájsť riešenie, ktoré by vyhovovalo obom stranám.

Škorpión: Majstri pomsty sú určite práve škorpióny. Ich pomsta vie byť veľmi sofistikovaná a zákerná. Škorpióna by ste nahnevať určite nechceli. Nemajú radi, keď sa hovorí o ich chybách a tiež im prekáža, keď niekto nesúhlasí s tým, čo tvrdia.

Strelec: Niekedy je to, ako strelci pôsobia na iných len maska, ktorou sa chránia. Nemajú vo zvyku prejavovať svoje pravé emócie a aj o svojich ťažkostiach dokážu hovoriť veľmi pokojne. Niekedy vybuchnú pri osobe, ktorá si to zaslúži najmenej.

Kozorožec: V živote kozorožca nemôže chýbať poriadok a organizovanosť. Tento princíp prenášajú aj do hádok a výmeny názorov. Nenahnevajú sa často, avšak keď sa tak stane, zvyknú svoje výčitky druhej osobe vymenovať pekne v poradí.

Vodnár: Ak je to možné, každý vodnár sa hádke a konfliktu radšej vyhne. V prípade že sa nájde niekto, kto by chcel konflikt s takýmto jedincom veľmi vyvolať, vodnári dokážu druhého človeka odrovnať jednou vetou, na ktorú druhá strana len ťažko nájde vhodný argument. Ak sa vodnárom zdá niekto nesympatický, rovno sa mu radšej vyhnú.

Ryby: Pre ryby sú konflikty a hádky situácie, ktorým by sa veľmi radi vyhli čo najväčším oblúkom. Ak to však nie je možné, ryba dokáže byť v hádke naozaj krutý súper. Ak sa chcete o probléme baviť normálne, doprajte rybe čas a priestor pre jej samotu a premýšľanie. Dávajte si pozor na výčitky. Ak totiž v hádke začnete rybám niečo vyčítať, tak ľahko na to určite nezabudnú.

ZDROJ: woman.tiscali.cz

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com