Toto sú výnimočné vlastnosti žien podľa znamenia zverokruhu! Čím si mužov dokážete pritiahnúť?

Ženy majú moc opantať mužov a občas ani samé nevedia ako. Každá je iná. Samozrejme, s dobrými vlastnosťami idú ruka v ruke aj tie zlé. Tu je zoznam znamení a ich vlastností, ktoré dokážu očariť hocikoho.

Lev:
Levice sú tie najdravšie ženy a najväčšie bojovníčky. Máloktorý muž si levicu získa pri prvom stretnutí. Lákajú muža svojou nedostupnosťou a povýšenosťou. Muži im leží pri nohách a najradšej by im nosili najkrajšie dary sveta, lenže aj toho sa boja, pretože levice sa nenechá kúpiť. Muž, ktorého si pustia k telu, bude mať o korenistý život postarané.

Strelec:
Toto znamenie sa považuje za osamelé. Do manželstva vstupuje iba v tom prípade, že si je týmto zväzkom úplne istá. Nemá problém zvyknúť si na rodinný život, pokiaľ jej to tak vyhovuje. Nemá rada pokrytectvo a rôzne pretvárky, takže s takýmto prístupom u nej nezaboduje žiadny.

Býk:
Ich najsilnejšou stránkou je cieľavedomosť. Tvrdo si idú za svojím cieľom, kým nedosiahnu svoje. Sú inteligentné a svojich partnerov si vždy vyberajú s rozvahou. Toto znamenie si hravo dokáže poradiť s každou krízovou situáciou, ktorá ich v živote postretne.

Kozorožec:
Tieto ženy oplývajú prirodzenou pôvabnosťou. Sú stvorené pre rodinný život a vyhľadávajú zázemie, kde by sa mohli usadiť. Taktiež im záleží na kariére, no nikdy nie na úkor rodiny. Prvoradý je pre ňu pocit bezpečia, ktorý jej má poskytnúť práve jej partner.

Váhy:
Váhy sú naozaj výnimočné. Vynikajú najmä v logickom myslení, ktoré mnohých mužov priťahuje. Vždy sú otvorené a priame. Nemajú potrebu zavádzať. Sú hrdé, šarmantné a dôvtipné. Sú rodinne založené. V rodinnom živote vedia nájsť šťastie, ktoré ich bude napĺňať ich celým životom.

Panna:
Panna patrí medzi najstarostlivejšie znamenia. Zakladajú si na čistote a pohodlnom živote, ktoré sa snažia vytvoriť pre seba a svojho partnera. Pre svojich najbližších je ochotná urobiť čokoľvek. Je skvelá manželka a matka.

Blíženci:
O týchto ženách sa hovorí, že sú veľmi prelietavé. Majú výborný odhad na ľudí. Svojho partnera vždy dobre poznajú. S partnerom si musí rozumieť vo všetkých dôležitých veciach inak to nikdy nebude fungovať. Rovnako vyhľadáva partnera so spoločnými záujmami. Deti vedie k zodpovednosti.

Baran:
Ženy v tomto znamení sú nepolapiteľné. Rovnako sú tvrdohlavé a nemajú problém poradiť si aj bez muža. Pokiaľ si ich však muž získa je verné a oddané, no to neznamená, že sa tak jednoducho vzdáva svojej milovanej slobody.

Rak:
Toto znamenie je podľa hviezd na partnerstvo priam stvorené. Vynikajú mnohými vlastnosťami. Račice sú opatrné a skromné. Rovnako sú aj krásne a za sporákom im to nerobí žiadny problém. Taktiež sa nerady sťažujú a s problémy sa vždy snažia vyriešiť s chladnou hlavou.

Vodnár:
Ženy v tomto znamení sú veľmi jemné, no to neznamená, že sa budete nudiť. Práve naopak. Všetko dokážu obrátiť na zábavu. Tieto ženy sú nedobytné, preto to radšej mnohý muži vzdajú než by sa mali ďalej snažiť. Získať si tieto ženy je síce ťažké a často berú mužov ako zábavku, no táto snaha sa môže vyplatiť.

Ryby:
Ženy sú všeobecne náladové, no Ryby v tom excelujú. Sú aj poriadne nerozhodné, a preto sa môže stať, že vyjdú s prázdnymi rukami. Mužov na nich priťahuje ich tajomnosť. Ich nevinný výzor tiež môže občas klamať. No ak sa zamilujú, milujú úprimne a sú ochotné pre partnera urobiť naozaj všetko.

Škorpión:
Toto znamenie nemožno prehliadnuť. Oplývajú neuveriteľnou krásou a inteligenciou. Muža si veľmi rýchlo podmania a môže stať, že sa stane iba bábkou v jej rukách. Má rada miernu provokáciu. Jej partner sa ani nenazdá a požiada ju o ruku. Domácnosť rada drží pod palcom ona, no zároveň sa stará, aby boli ľudia v jej okolí šťastní a spokojní.

ZDROJ: takprosto.cc

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com