Toto sú najúčinejšie prírodné nápoje na spaľovanie tuku: Kilá budú preč vďaka TOMUTO, máte to DOMA!

Keď sa metabolizmus spomalí, tukové tkanivo sa najčastejšie ukladá v oblasti brucha.

Ide o najnebezpečnejší typ obezity, pretože tuk sa hromadí nielen pod kožou, ale aj vo vnútorných orgánoch.

Zmerajte si obvod pása. Presahuje 88 cm (102 cm u mužov)? Máte brušnú obezitu. Je čas schudnúť. Zozbierajme na jednom mieste najúčinnejšie odporúčania.

Aby ste si udržali ploché brucho:

Dostatok spánku. Keď je váš spánkový rytmus narušený, spíte menej ako 6 hodín alebo chodíte spať príliš neskoro, zvyšuje sa hladina kortizolu – hormónu, ktorý podporuje ukladanie tuku – vo vašom tele.

Jedzte často, ale nie veľa – 4-6-krát denne. Dodržiavajte konzistentný čas jedla, aby ste predišli návalom hladu.

Raňajkujte. Jedlo žujte pomaly. Večeru zjedzte aspoň 4 hodiny pred spaním.

Do svojho jedálnička zaraďte: rímsky šalát – obsahuje chróm, ktorý pomáha spaľovať tuky; grapefruity – obsahujú veľa vlákniny a dodávajú pocit sýtosti, zjedzte 1/2 ovocia na prvé alebo druhé raňajky; škorica – pomáha stabilizovať hladinu cukru v krvi, každý deň pridajte 1/2 čajovej lyžičky škorice do ovsenej kaše alebo kávy.

Denne vypite aspoň 2 litre vody, džúsov, bylinkových čajov. Pitie veľkého množstva tekutín napomáha pohybu potravy v tráviacom trakte.

Zabezpečte si dennú dávku pohybu. Cvičte 15-30 minút denne, pracujte v záhrade, jazdite na bicykli a 3-4-krát týždenne sa vyberte na dlhšiu prechádzku s palicami.

 

Voda s citrónom. Zrýchľuje metabolizmus. Príprava: vytlačte šťavu z 1/2 citróna, nasekajte 2 lístky mäty, pridajte do pohára teplej vody a premiešajte. Pite denne nalačno, 30-45 minút pred raňajkami, počas dvoch týždňov.

Ananásovo-brusnicový džús. Ananás reguluje produkciu kortizolu a obsahuje aj bromelaín, enzým, ktorý podporuje lepšie trávenie a odstraňuje nadúvanie. Brusnice majú diuretický účinok a v kombinácii s hruškou zabraňujú stresu, ktorý je zodpovedný za zvýšenie hladiny kortizolu. Príprava: umyte 10 čerstvých brusníc, nakrájajte kúsok ananásu (približne 120 g), ošúpte, zbavte jadierok a nakrájajte hrušku. Ovocie rozmixujte s pohárom vody. Pite počas raňajok 7 dní, potom si dajte týždeň pauzu.

Púpavový nápoj. Pomáha zbaviť sa toxínov. Príprava: Do hrnca nalejte 1,5 pohára vody, pridajte čajovú lyžičku koreňa púpavy (cca 5 PLN za 50 g – bylinné obchody, lekárne), malý kúsok zázvoru, čajovú lyžičku kardamónu, 5 lístkov mäty, tyčinku škorice. Varte 5-10 minút. Preceďte, pridajte 2 lyžičky medu a premiešajte. Pite 1/2 pohára 3x denne po jedle.

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie.
Prehlasujeme, že autori ani prevádzkovateľ webu nepreberajú zodpovednosť za prípadné ujmy spôsobené využívaním liečebných metód v tomto článku.
Hoci sú recepty, rady alebo liečebné metódy v tomto článku písané s najlepším svedomím autora textu, ich použitie je na vlastné nebezpečenstvo a malo by prebiehať výhradne po konzultácii s vaším lekárom.

Zdroj: styl.pl

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com