Toto sú 2 filmy, ktoré dohnali k slzám aj drsných chlapov! Viete, ktoré to sú?

Portrait of upset old man rubbing his eye while crying. Isolated on grey background

Zdieľajte článok na

Chlapi sú často hrdinovia, ktorých nerozplače len tak hocičo. Stoja pri nás, aby utreli naše slzy v ťažkých časoch. Nás ženy dokáže niekedy rozplakať aj krátke, dojemné video, nad ktorým oni len mávnu rukou.

Nech sa snažíme akokoľvek, často sa nám z ich strany dostane citový prejav len v podobe úsmevu či úškrnu. Dnes sme si však pripravili pre vás zoznam niekoľkých filmov, vďaka ktorým nejeden muž vyronil slzu. Tak schválne. Na koľkých z nich ste ho už otestovali?

NEZABUDNUTEĽNÁ CESTA/A Walk to Remember
Nezabudnuteľná cesta je americký romantický film z roku 2002 nakrútený podľa bestselleru amerického spisovateľa Nicholasa Sparksa. Dej filmu sa odohráva v polovici 90. rokov 20. storočia v Severnej Karolíne. Jamie Sullivanova je slušné dievča, ktorú vychováva jej prísny otec, ktorý je zároveň kňazom baptistickej cirkvi.

Spolužiaci sa jej za chrbtom posmievajú, no ona si z toho nič nerobí. Landon je naopak bezstarostný chalan, ktorý sa už neraz zaplietol do rôznych problémov. Nikdy si nerobil plány do budúcna a pojem viera, bol pre neho cudzí. Jedného dňa sa však ich životy na strednej škole bližšie prepoja, a obaja nájdu v tom druhom niečo, čo im chýba. Zrodí sa medzi nimi silné puto lásky, ktoré nedokáže zdanlivo nič rozdeliť. Napriek tomu však Jamie nemá veľa času, nakoľko sa jej s ťažkou leukémiou kráti život. zdroj: wikipedia / csfd

 

ZÁPISNIK JEDINEJ LÁSKY/ THE NOTEBOOK
Vo filme zápisník jedinej lásky predčíta manžel zo svojho starého denníka svojej manželke, ktorá je umiestnená v sanatóriu. Číta jej príbeh ich spoločnej lásky od začiatku až po súčasnosť. My sa spoločne s nimi prenášame do minulosti a sme účastníkmi príbehu, kedy dvaja mladí ľudia Allie a Noah strávia spolu jedno úžasné leto a zaľúbia sa do seba.

Napriek tomu, že obaja pochádzajú z odlišného prostredia, ich láska prekvitá. Potom však nastanú ťažké časy, kedy pár odlúčia rodičia a vojna. Allie sa zasnúbi s bohatým podnikateľom a Noah žije v starom dome, ktorý postupne rekonštruuje. Allie ho však jedného dňa navštívi a v nich sa prebudia opäť staré city. Tragickosť príbehu však spočíva v jeho konci, kedy Allie na malý moment precitne, no vzápätí opäť upadá do stareckej demencie a svojho manžela nespoznáva. zdroj: csfd

ZDROJ: csfd.cz

ONLINE NABYTOK:

onlinenabytok


Zdieľajte článok na

You Might Also Like