Toto muži pred ženami nikdy nepriznajú. Z čoho majú najväčši strach?

Keď sa my ženy pozeráme niekedy na mužov, pripadajú nám nebojácni a smelí. Chlap málokedy prezradí, že sa niečoho bojí, nakoľko v nás chce vyvolávať dojem odvahy, sily a pocitu, že nás pre všetkým ochráni. Pravda je však taká, že muži bývajú niekedy viac ustráchaní ako ženy, hoci to nedajú najavo. Poďme sa teda bližšie prizrieť, aké obavy sa skrývajú v hlbokých útrobách mužských sŕdc.

Váha:
Hoci to neznie veľmi pravdepodobne, aj muži sa boja o svoju váhu a celkovú postavu. Prečo by inak trávili týždne v posilňovni, keby im na ich tele nezáležalo. Najväčší strach však majú z takzvaného „pivného“ brucha, ktoré stihlo postihnúť už staršie generácie chlapov. Hoci by sme to na mnohých z nich ani nepovedali, ale aj oni si prezerajú časopisy a porovnávajú svoje telo s telami svetoznámych športovcov či hercov.

Ak sa teda zmienite niekedy o ich väčšom brušku vedzte, že im takto môžete dosť znížiť sebavedomie.

Peniaze:
Skoro každý muž túži po finančnej stabilite. Hoci naša doba už nie je nastavená ako v minulosti systémom, že len muži boli živitelia rodiny a ženy boli od nich plne závislé. Dnes každá žena zarába a dokáže byť nezávislá. Napriek tomu muži chcú nejakým spôsobom zabezpečiť finančne svoju partnerku a rodinu. Boja sa, že v živote nezarobia dostatok peňazí, aby svojej rodine mohli dopriať všetko čo potrebuje a možno niečo navyše.

Muži sa často menej venujú priateľke, lebo si myslia, že peniaze sú to najdôležitejšie, aby všetko fungovalo. Často však zabúdajú na to, že ich čas a pozornosť sú pre ženu tým, čo skutočne potrebuje.

Výška:
Nielen ženy, ale aj muži často trpia svojou výškou. Pokiaľ je muž nižší, nemá zvyčajne také sebavedomie ako keď je vyšší, lebo sa na ľudí pozerá skôr zdola. Taktiež sa pri styku s vysokými ženami necíti povedzme vo svojej koži, nakoľko pôsobia, akoby mali nad ním prevahu.

Žiarlivosť:
Či sa vám to páči, alebo nie, muži jednoducho žiarliví sú. Ak mu rozprávate napríklad o svojom príjemnom kolegovi z práce, alebo o zábavnom klientovi, s ktorým ste dnes pracovali, možno sa nevyhnete tomu, že bude žiarliť. Muži sa totiž zvyknú porovnávať s inými, s ktorými prichádzate denne do kontaktu. Vo vzťahu je najdôležitejšia úprimnosť, preto sa s partnerom rozprávajte, no predovšetkým ho uistite, že nikto mu nie je nijakým sokom.

ZDROJ: prosvet.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com