Toto je 7 dôvodov, prečo muži po 30-tke začnú podvádzať svoje ženy. Zabráňte tomu!

Zdieľajte článok na

Zistenie, že vám bol partner neverný, dokáže váš život prevrátiť hore nohami. Záleží na každom jedincovi, ako sa dokáže s neverou vysporiadať, vždy je však lepšie jej predchádzať, síce neexistuje žiadny overený recept, ako nevere zabrániť.

Pokiaľ chce jeden z partnerov druhého podviesť, urobí to, aj keby ste sa na hlavu postavili. Podľa psychológov existuje niekoľko dôvodov a situácií, ktoré riziko nevery zvyšujú.

Aké dôvody na neveru majú najčastejšie muži po 30-tke?

1) Kríza identity

Asi každý už počul o kríze stredného veku, ale táto kríza môže prísť v každom veku, nezáleží na tom či má človek 20 alebo 60. Termín znamená iba to, že niekto hľadá nový zmysel života alebo nejaké vzrušenie, ktoré ho vytrhne z jeho šedého každodenného života.
Ak vidíte na svojom mužovi príznaky tejto krízy, skúste vymyslieť niečo nové, čo by ste mohli robiť spoločne. Alebo sa prekonajte a zapojte sa nejakým spôsobom do vecí, ktoré má rád on.

2) Je to príroda

Možno ste od muža, ktorý je chronický sukničkár počuli ospravedlnenie, že je to prírodou. Že je minimum druhov na planéte, ktorí volia pre život len jedného partnera. Mnohí tiež tvrdia, že na planéte existuje viac mužov ako žien, preto dáva zmysel aby mal muž viac partneriek (mileniek).

3) Obyčajná nuda

Muži sú fyzické bytosti a pre spokojný život potrebujú neustále vyhľadávať nové vzrušenia a výzvy. Preto je potrebné ich občas stimulovať hrou na mačku a myš, a udržiavať ich tak v strehu, najmä v oblasti milostného života. Určite by ste nemali zanevrieť na milostné hry. Skúšajte nové pozície, prekvapte ho sexy prádlom.

4) Pocity nedostatočnosti

Každý sa chce cítiť byť zaujímavý, milovaný, zbožňovaný. Aj muži, ktorí to nedávajú príliš najavo. Pokiaľ oňho neprejavujete záujem, dávate mu najavo, že už dávno pre vás nie je tak skvelá ako býval. Vzbudíte v ňom pocity neistoty, nedostatočnosti, obáv, a ktorými sa vysporiada tak, že si nájde milenku. Nenechajte to zájsť tak ďaleko.

5) Chýba mu zmysel života

V určitom veku muž obvykle cíti povinnosť zaistiť seba a prípadne svoju rodinu. To môže podkopávať jeho celoživotné sny, pretože stabilná a výnosná práca nemusí byť príliš zábavná. Muž sa cíti nenaplnený, dokonca v depresii, tak siaha po rozptýlení vo forme milenky.

6) Iný pohľad na neveru

Každý človek definíciu nevery chápe inak. Tam kde máte hranicu vy, ju on vôbec mať nemusí. Flirtovanie na sociálnych sieťach, textové správy, večere, objímanie, bozkávanie, to sú len niektoré veci, na ktoré môžu mať partneri iný názor. Tieto hranice by ste si mali predom vždy určiť.
Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

Zdieľajte článok na

You Might Also Like