Toto je 10 jasných znakov, že vaša duša prežila minulé životy. Zažívate niečo z tohto?

O reinkarnácii sa veľa krát špekuluje a ľudia o tom dokážu viesť naozaj hodinové dialógy. Slovo reinkarnácia doslovne znamená – stať sa znovu telom. Je to hlavná myšlienky a podstata najmä hinduizmu.

Predstavitelia tohto náboženstva veria, že duša neustále putuje a po smrti sa reinkarnuje, teda prejde do iného tela.Ak ste sa niekedy naozaj zamýšľali, či ste už náhodou neprežili nejaké iné životy na tomto svete, týchto 8 znakov vám pomôžu odhaliť aspoň čiastočnú pravdu.

Vaša duša je príliš citlivá:
Reinkarnovaná duša je veľmi empatická a citlivá. Túži potom, aby boli všetci na zemi šťastní. Volá po miery a poriadku na tomto svete. Občas pociťuje naozaj ťažké chvíle a hlbokú melanchóliu.

Vyžíva sa v hlbokých rozhovoroch:
Múdrosť, ktorú v sebe nesie reinkarnovaná duše sa snaží prebiť na povrch pomocou hlbokých a intelektuálnych rozhovoroch. O povrchné rozhovory a ohováranie nemá ani len najmenší záujem.

Má pocit, že na toto miesto nepatrí:
Duša, ktorá si už nejaké životy odžila sa snaží nájsť svoje miesto na Zemi. Nikde sa necíti ako doma a preto sa môže zdať, že je večne nespokojná. Veľa krát sa zamýšľate, ako ste sa tu dostali a prečo ste tu. A tak radšej trávite čas sami so sebou niekde pod hviezdami.

Veľmi časté déjá vu:
Poznáte ten pocit, keď niečo zažijete a máte pocit, že sa to už raz stalo. Práve aj s týmto sa spája reinkarnácia. Pocit, keď niekam cestujete a máte pocit, že ste sa už niekedy presne takto cítili a boli ste presne na takomto istom mieste.

Vaša intuícia vás takmer nikdy nesklame:
Prevtelení ľudia môžu zažívať veľmi silné a intenzívne pocity o nejakej situácii, ktorá sa má stať. Možno sa vám to už stalo, že vy, alebo niekto z vášho okolia povedal, že má silný pocit, že sa niečo stane a nakoniec to aj tak bolo.

Tužíte po samote:
Cítite, že doba, v ktorej žijete je povrchná a príliš rýchla. Nestíhate to tempo a ani ho stíhať nechcete. Najradšej ste sami a premýšľate nad životom, vesmírom, filozofiou a čerpáte energiu z prírody.

Prenasledujú vás samé obavy:
Ak sa bojíte veľa vecí, môže to znamenať, že v minulom živote sa vám práve tie konkrétne veci stali osudnými. Napríklad, ak sa bojíte vody, môže byť, že vo vašom starom živote ste zomreli pri utopení.

Túžite navštevovať ďaleké mestá a krajiny:
Ak ste v inom živote žili spokojným a pekným životom, vaša duša bude túžiť po návšteve tohto miesta. A preto máte nutkanie hľadať a objavovať všetky kúty, v ktorých ste kedykoľvek predtým mohli žiť.

ZDROJ: powerofpositivity.com

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com