Tomuto sa hovorí neuveriteľné šťastie! Čašníčka dostala za obsluhu niečo, o čom sa jej ani len nesnívalo!

Viete si predstaviť, že pracujete v obyčajnom rýchlom občerstvení za pár dolárov na deň a jedného dňa príde niekto, kto vám ako sprepitné nechá celých desať tisíc? Hoci to znie ako z filmu, táto udalosť sa skutočne stala jednej mladej žene v Severnej Karolíne.

Študentka Alaina(21), ktorá si privyrába na štúdium ako čašníčka zažila v poslednom čase niečo, čo nezažije len tak niekto. Dalo by sa povedať, že jej zážitok je porovnateľný s výhrou v lotérii. Na začiatku to bol pre ňu celkom bežný deň. Prišla do práce, prezliekla sa a začala obsluhovať hostí. Hodiny jej postupne plynuli a čas sa míňal.

Asi poobede prišli dvaja mladí zákazníci, ktorým nevenovala príliš pozornosť. Objednali si obyčajné jedlo a po tom, čo sa najedli odišli. Keď však prišla, aby odniesla taniere, ktoré zostali, ostala priam v šoku. Na stole totiž spolu so zvyškami jedla našla 10 000 dolárov. (8700 eur)

„Obaja už boli preč, nechali tie peniaze na stole a ja som si myslela, že žartujú,“ hovorí usmiata Alaina. „Na servítke som našla odkaz, že ďakujú za lahodné občerstvenie. Keď som to dočítala, triasli sa mi ruky,“ dodala podľa portálu thesun.co.uk šarmantná blondínka.

Mladá čašníčka si nenechala peniaze pre seba, ale podelila sa aj s kolegami, čo je znakom jej dobrého charakteru. Ako sa neskôr ukázalo, celý nápad pochádzal od mužov, ktorí vlastnia youtube kanál a chceli natočiť jej reakciu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sup Dogs (@supdogsrestaurant)

O nejaký čas sa do reštaurácie obaja vrátili a ocenili, ako sa mladá žena zachovala. Jej správanie je inšpiráciou pre mnohých z nás. Jej kolegovia sú totiž v podobnej situácii ako ona a takýmto spôsobom si privyrábajú na štúdium. Video, ktoré natočili je momentálne dostupné na sociálnych sieťach a dočkalo sa úspechu.

„Som šťastná nielen kvôli sebe, ale aj kvôli úžasným kolegom, ktorých som vďaka nečakanému darčeku mohla tiež finančne podporiť,“ dodala na záver Alaina.

ZDROJ: thesun.co.uk

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com