To, čo tento chlapec urobil v útulku, zaskočilo jeho rodičov aj zamestnancov zariadenia!

Mnohé deti snívajú o tom, že budú mať psa. Rodičia Tristana Reesa nedávno súhlasili, aby si ich syn vybral kamaráta z útulku. Rodina bola presvedčená, že Tristan sa bude venovať nejakému energickému, zlomyseľnému šteniatku, ale nemohli sa viac mýliť!

Tristan chvíľu trval na tom, že si chce vziať domov najstaršieho psa z útulku. Pudel menom Shey sa tam dostal po tom, čo sa jeho predchádzajúci majitelia presťahovali a rozhodli sa, že starý pes sa do nového interiéru nehodí. Pudel bol v zariadení už niekoľko mesiacov a nikto si nerobil ilúzie, že sa nájde niekto, kto bude ochotný prijať starého, takmer úplne hluchého a slepého psa, ktorý navyše nemôže hrýzť, pretože prišiel o väčšinu zubov. Vtedy sa 14-ročnému pudlovi postavil do cesty niekoľkoročný chlapec.

Tristan povedal svojim zmäteným rodičom, že Shey je pre neho ideálny pes, pretože sa chce stále maznať a je rozkošný. Zamestnanci útulku Tristanovi vysvetlili, že pes ako Shey potrebuje špeciálnu starostlivosť…. Chlapec si zapísal všetky pripomienky a sľúbil, že ich bude plniť každý deň.

Teraz sa táto nezvyčajná dvojica priateľov rozdelila len na čas Tristanovho pobytu v škole. Tento niekoľkoročný psík všetkým ukázal, že nielen rozkošné šteniatka môžu byť skvelou spoločnosťou pre deti.

Oplatí sa adoptovať psy! Súhlasíte? Zdieľať tento príspevok.

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com