To, čo sa dialo za zamknutými dverami domova dôchodcov, šokovalo celý svet!

Dôchodcovia, ktorí žijú s rodinou, ktorá sa o nich dokáže postarať, majú šťastie. Menej šťastní sú tí, ktorí nemajú inú možnosť ako žiť v domove pre seniorov. Samozrejme, v niektorých pracujú ľudia, ktorí do svojej práce vkladajú celé srdce a skutočne im záleží na druhých. Žiaľ, existujú aj miesta, kde sa moc a peniaze zneužívajú.

89-ročný George Karam trpí Alzheimerovou chorobou. Jeho stav je taký vážny, že potrebuje pomoc pri jedení a obliekaní. Jeho rodina si vybrala opatrovateľský dom, ktorý mal dobrú povesť. Keď si však všimli modriny na dedovom tele, začali tušiť, že niečo nie je v poriadku.

Daniel Nassarallah, vnuk tohto muža, požiadal personál o vysvetlenie a ten mu oznámil, že modriny boli spôsobené pádom z postele. Daniel tomu veril, kým nevidel šokujúce zábery z izby svojho starého otca…

Na videu je 44-ročný Jie Xiao, muž, ktorý sa mal o Georgea postarať. Ale namiesto toho mu ubližoval. Daniel napočítal 11 úderov a na ďalšie sa už nemohol pozerať. Okamžite zavolal políciu. Starého otca previezli do nemocnice a Jie skončil vo väzení. Starší muž našťastie neutrpel žiadne vážne zranenia.

Riaditeľ sa rodine ospravedlnil a povedal, že takéto správanie je neprijateľné. Zdieľajte tento šokujúci príbeh.

Nižšie si môžete pozrieť zábery, ktoré Daniela šokovali.

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com