To, čo predviedol tento mladý nervózny chlapec sa v tejto súťaži ešte nestalo. Porota neváhala ani 5sekúnd…

Má iba 13 rokov, ale jeho hlas je nezabudnuteľný a krásny. Dokáže vyspievať vysoké tóny s ľahkosťou, ktorú mu môže závidieť nejeden profesionálny spevák, či speváčka. Reč je o trinásť ročnom chlapcovi menom Abu, ktorého ste mohli vidieť v talentovej súťaži The Voice Kids v Belgicku.

Porota ostala z hlasu tohto chlapca absolútne ohúrená, už hneď na začiatku. Abu nestihol dospievať ani jednu vetu a okamžite sa všetci traja porotcovia rozhodli, že ho chcú vo svojom tíme. Tento malý a zároveň nesmierne talentovaný chlapec si vybral skladbu od Celin Dion, „My heart will go on“. Je to skladba, ktorá bola použitá ako soundtrack v notoricky známom filme Titanic.

Celin Dion má naozaj obdivuhodné hlasové rozpätie a preto zaspievať jej skladby je veľmi tvrdý oriešok. Abu to ale zvládol s gráciou. Okrem jeho skvelého hlasu bolo na chlapcovi vidno jeho skromnosť a obrovskú radosť z toho, keď sa hneď na začiatku otočili všetky tri kreslá porotcov.

Jeden z porotcov, Sean, sa po chlapcovom vystúpení zdvihol a sadol si pred chlapca, aby mu vyjadril obdiv k jeho skvelému výkonu. Všetci traja porotcovia sa snažili presvedčiť chlapca, aby sa pridal práve do ich tímu. Abu sa nakoniec rozhodol pre speváčku Josje Huisman. Porotkyňa neskrývala radosť z toho, že si tento mladý talentovaný chlapec vybral práve ju.

Bude zaujímavé sledovať kariéru tohto mladého talentu aj v budúcnosti. Určite nás ešte neraz prekvapí a najmä poteší skvelým výkonom.

ZDROJ youtube.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com