Tínedžerka vyzdvihla svojho trojročného brata zo škôlky. O niekoľko hodín neskôr jej matka uvidí niečo, čo na chvíľu ovládlo internet!

Najväčšou radosťou pre rodičov je vychovať zdravé dieťa, z ktorého vyrastie úžasný, empatický mladý človek. Rodičia 18-ročného chlapca z tohto príbehu majú určite dôvod byť hrdí! Ich dcéra je nielen dobrá sestra, ale aj veľmi zodpovedná a organizovaná mladá žena.

Candice Curryová mala vyzdvihnúť svojho trojročného syna zo škôlky, ale ako to už v živote býva, niečo neodkladné sa stalo. Z tohto dôvodu požiadala o pomoc svoju dospievajúcu dcéru.

Hoci dievča vyzdvihlo svojho brata, dlho sa doma neukázalo. Prekvapená Candice nevedela, čo sa deje, ale keď videla fotografiu, ktorú jej dcéra nahrala na internet, okamžite si uvedomila, že má skvelé dieťa! Hrdá mama napísala na Facebooku:

„Dnes sme mali doma naliehavú situáciu, čo znamenalo, že moja dospievajúca dcéra musela vynechať školu, aby vyzdvihla svojho brata zo škôlky. Bol som si istý, že ho vzala domov, ale potom som videl, že sa s ním vrátila do školy, aby nebola pozadu. Moja úžasná dcéra pomohla rodine a hneď sa vrátila k svojim povinnostiam.“

A tak by to malo byť v každej rodine, však? 🙂

Stojí za to odovzdať túto informáciu ďalej.

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com