Tieto veci nerobte, ak si chcete udržať partnera. Hlavne na prvý bod si dávajte obzvlášť pozor!

Man and woman walking by, looking and flirting with each other. Vector cartoon of love between strangers, love at first sight, isolated, white background.

Spread the love

Dnes vám prinášame niekoľko užitočných tipov, ako predísť vo vzťahu nepríjemným situáciám či hádkam. Stačí, ak sa budete riadiť nasledujúcimi pravidlami a váš partnerský život sa môže stať rázom jednoduchší. Hoci vám to tak nemusí pripadať, aj muži dokážu byť veľmi žiarliví a mnohé veci prežívajú omnoho intenzívnejšie ako by ste sa nazdali.

Koketujte s mierou: Muži milujú keď vidia, že ich partnerka je príťažlivá aj pre iného muža. Dostávajú pocit istého víťazstva. Koniec koncov aj nám ženám robí dobre vedomie, že máme chlapa za ktorým by sa nejedná otočila. Ak je teda napríklad kamarát vášho partnera z vás úplne vedľa, vo očiach vášho muža automaticky stúpne vaša atraktivita.

Sám si je totiž vedomý, že len on má to osobitné právo si vás odviesť domov, hoci by chceli azda aj iní. Preto sa nebojte mierne flirtovať s niekým iným, nie však príliš. Je čisto len na vás, kde ponecháte hranice. Ak však budete vo flirtovaní preháňať, nemusí to dopadnúť dobre.

 

 

Slzy: Ženy dokážu svojimi slzami doslova manipulovať s mužmi. Tento výrok je všeobecne známy. Ak sa pohádate a muž uvidí vo vašich očiach slzy, hneď oľutuje všetko zlé, čo vám povedal. Ak však vaše slzy zneužívate príliš často, ľahko sa môže stať, že o túto účinnú zbraň prídete. Z prvotného utešovania a láskania môže byť veľmi ľahko otrávená veta: „Ach už zase reve.“

 

Otravné klebety: Ak je niečo, čo mužov skutočne otravuje a skrátka to neznášajú, tak sú to ženské klebety. Preto ak trávite s ním spoločný večer, a vám zavolá kamarátka, aby sa s vami podelila o najnovšie pikošky, nechajte to radšej na čas, kedy nebudete v jeho prítomnosti. Nech vás akokoľvek zožiera zvedavosť, nepodľahnite jej. Ľahko sa totiž môže stať, že začne vášmu priateľovi poriadne liezť na nervy a znechutíte mu tak spoločný čas strávený s vami.

Upodozrievanie: Ak máte pocit, že vám partner niečo zatajuje, neobviňujte ho skôr, ako si nie ste celkom istá oprávnením svojho podozrenia. Ak je nevinný, bude veľmi ťažko znášať vaše súdy nad ním. Zároveň ak ste zvedavá s kým si píše a prehliadate mu mobil uistite sa, že sa to nedozvie, lebo také správanie sa dokáže človeka veľmi dotknúť.

Úprimnosť: Úprimnosť je asi základ každého vzťahu. Pokiaľ sa budete chcieť pred vašim partnerom hrať na niečo, čo nie ste, veľmi ľahko na to príde a verte tomu, že to neocení. Zároveň muža nedokáže občas nič tak veľmi pobúriť, ako keď robíte cirkus kvôli maličkostiam. Zbytočne sa nehnevajte a nepredstierajte žiadne emócie. Buďte jednoducho svoja a ak to pocíti od vás, bude taký aj on.

You Might Also Like