Tieto frázy vedia otriasť mužským sebavedomím. Ubližujete tým svojej polovičke a pritom o tom ani nemusíte vedieť!

Ženy musia opatrnejšie narábať so slovami, pretože muži reagujú na všetko. Náhodne vypustené frázy a vety môžu otriasť mužským sebavedomím. Existuje kopa viet, ktoré ženy často opakujú bez toho aby vedeli, že ubližujú svojej milovanej polovičke. Útočné frázy, ktoré muži len tak ľahko nevedia stráviť:

„Mohol si si to sám domyslieť!“
A ako? Nie je telepat, je to muž. Nie je potrebné požadovať nemožné. Ženy mužom ušetria veľa času a nervov, ak sa naučia priamo povedať, čo potrebujú a čo chcú.

„Dobre, nabudúce to radšej urobím sama.“
Keď túto frázu vyslovíte, potom už naozaj budete musieť robiť všetko samy. Totálne zabijete mužove sebavedomie a presvedčíte ho o tom, že je neschopný.

„Musíme sa porozprávať.“
Fráza, ktorá je naozaj alarmujúca a radšej sa jej snažte úplne vyhnúť. Namiesto toho sa rovno s mužom porozprávajte, pokojne mu povedzte v čom je problém.

„Uprac si za sebou! Nie som tvoja mama.“
Nie je to zrovna najlepší spôsob, ako prinútiť muža upratovať. Vynechajte túto frázu a namiesto toho mu naznačte, že by nemal čakať, že vy všetko urobíte zaňho.

„Buď muž!“
A kto potom je, ak nie muž? Znamená táto fráza, že pochybujete o jeho mužnosti a devalvujete ju? Keď ju muž začuje, uvedomí si, že je muž, živiteľ rodiny a ochranca, no vy to v ňom nevidíte.

„Prečo stále chodíš von s priateľmi, keď máš mňa?“
Skutočnosť, že si vás zobral za ženu alebo že žije s vami neznamená, že by mal zabudnúť na iných ľudí. Aj on má svojich priateľov, prácu a záľuby. Je možné, že čím viac zákazov vytvoríte, tým menej vás bude ľúbiť.

„Myslíš, že je pekná?“
Čo majú muži odpovedať, aby ženu nenahnevali? Buď zaklamú alebo povedia, že je pekná a ich priateľka/manželka sa nahnevá. Takáto otázka poukazuje na vašu neistotu.

„Och, ako si pribral!“
Nielen ženy sú citlivé na pripomienky týkajúce sa postavy a vzhľadu, ale aj muži. Lepšie je začať s ním športovať alebo variť zdravé jedlo. Vyhnite sa nepríjemným frázam týkajúcim sa postavy.

Ak chcete mať zdravý vzťah, snažte sa týmto frázam vyhýbať. Ani vám by sa nepáčilo, keby vám váš muž hovoril niečo podobné.

ZDROJtakprosto.cc

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com