Tieto druhy bolesti, úzko súvisia s vaším emocionalým stavom! Pozrite sa, ako presne to sedí

Už aj lekári často pripúšťajú, že bolesť na tele je výsledkom našich emócií. Ak sa niečoho obávate alebo vás niečo trápi, začne sa to pomaly dostávať aj do vášho tela. Teda, keď vás niečo bolí emočne, začne vás to o chvíľu bolieť aj fyzicky.

Ak budete vedieť, čo ktorá bolesť znamená, ľahko sa jej zbavíte, ale ju aspoň zmiernite tým, že zapracujete na vašom prístupe k danému problému alebo celkovo životu. Prinášame vám deväť základných bolestí, ktoré sú spojené s vašimi emóciami.

1. Bolí vás hlava?:
Pravdepodobne ste si už aj sami všimli, že keď ste v strese, po čase vás začne bolieť hlava. Naučte sa relaxovať a stres aspoň trochu eliminovať a uvidíte, že to bude lepšie.

2. Bolí vás hrdlo?:
Táto bolesť indikuje, že máte problém niekomu niečo odpustiť. Ten niekto môže byť váš blízky ale dokonca aj vy sami.

3. Bolia vás ramená?:
Znamená to, že si so sebou nesiete nejakú emočnú záťaž alebo že preberáte na svoje plecia priveľa problémov. A tieto problémy s vami nemusia ani nejako súvisieť, len chcete pomôcť svojim blízkym. Neberte si toho na seba viac ako zvládnete a skúste sa pozrieť na svoje sily objektívne

4. Bolí vás horná časť chrbtice?:
Táto bolesť znamená, že máte málo emocionálnej podpory a lásky. Buďte viac so svojimi priateľmi a blízkymi a budete sa cítiť lepšie.

5. Bolí vás spodná časť chrbtice?:
Pravdepodobne si robíte príliš veľa starostí o peniaze. Môže byť dobrý čas nájsť si lepšiu prácu alebo požiadať o zvýšenie platu.

6. Bolí vás lakeť?:
Znamená to, že odmietane akékoľvek zmeny vo svojom živote. Mali by ste si uvedomiť, že nie všetky zmeny musia byť zlé, ale naopak, môžu vám priniesť veľa dobrého.

7. Bolia vás ruky?:
Tak potom sa zrejme nesprávate k iným tak, ako by ste mali. Môže to znamenať, že zanedbávate svojich priateľov, nie ste k nim úprimní alebo ich ohovárate.

8. Bolia vás bedrové kĺby?:
Potom sa zamyslite nad tým, či sa hýbete v živote dopredu alebo len tvrdohlavo stojíte na jednom mieste.

9. Bolia vás kolená?:
Znamená to, že sa príliš povyšujete nad iných a vaše ego je príliš silné. Uvedomte si, že každý človek je výnimočný a venujte viac svojho času dobrým skutkom.

ZDROJ: gratulki.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com