Tieto 2 zázračné zložky vám pomôžu zbaviť sa parazitov z tela už za 1 mesiac. Nezabudnite si dať vždy jednu lyžicu denne

Spread the love

Máte časté myšlienky, že by ste si dali niečo sladké? Ak áno, nemusíte sa hneď obávať, pretože v tom nie ste sami.

 

Zamysleli ste sa niekedy, prečo tak veľa ľudí nedokáže sladkému odolať? Môže sa totiž jednať o závislosť, ktorá ma dve príčiny.

Čo spôsobuje žiadostivosť po sladkom?

Prvým dôvodom závislosti na cukre bývajú črevné parazity. Druhým je jednoducho stres.

Keď konzumujete veľa sladkého, vytvárate v tele podmienky na tvorbu a akumuláciu hlienov. Tieto hlieny sú perfektné živnou pôdou pre rast a rozmnožovanie baktérií a rôznych parazitov.

Keď máte v tele veľa parazitov, tie spotrebúvajú veľké množstvo vašich živín a energie.

Preto po sladkom túžite viac a viac. Cukor je totiž najväčším a najľahšie dostupným zdrojom energie.

Najhoršie na tom všetkom je, že čím viac toho cukru jete, tým viac parazitov sa vám v tele rozmnoží. Mnohí z parazitov totiž má v obľube obývať tukové tkanivo.

Keď sa vám raz podarí týchto parazitov zbaviť, budete sami prekvapení, o koľko viac energie budete mať. Doslova sa budete cítiť fit.

Dobrou správou je, že na zbavenie sa parazitov a prečistenie čriev stačí veľmi málo.

Konkrétne budete potrebovať tieto dve látky:

  • ľanové semienka
  • klinček

POSTUP

Vezmite nejaký mlynček, napríklad na mak alebo kávu a vložte do neho ľanové semienka a klinček v pomere 10: 1 (napríklad 20 gramov ľanových semienok a 2 gramy klinčekov na jednu dávku).

Následne túto zmes zomeľte.

Užívanie

Každé ráno užite 2 polievkové lyžice tejto zmesi (približne 22 gramov). Môžete si ju pridať do raňajok alebo vlažnej vody a vypiť.

Užívajte počas 3 dní za sebou. Potom si dajte 3 dni pauzu a zase 3 dni užívajte. Takto to striedajte po dobu jedného mesiaca.

Pred každým užitím si pripravte čerstvú dávku zmesi. Ľanové semienka je totiž potrebné po zomletí skonzumovať, čo najskôr.

Najlepšie je si túto kúru zopakovať niekoľkokrát do roka.

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie. Všetky potrebné kroky najprv konzultujte so svojím lekárom / lekárnikom.

You Might Also Like