Tí, ktorí sa narodili v decembri, sa môžu začať radovať! Pravdepodobne sa dožijete viac…

Ak ste sa narodili v decembri, tak sa môžete dvojnásobne radovať. Najnovšie výskumy vedcov potvrdili, že títo ľudia majú toho od sudičky nadeleného viac.

Osoby, ktoré prišli na svet v poslednom mesiaci roka, podľa vedcov žijú dlhšie. Ich dlhovekosť dosahuje v mnohých prípadoch až okrúhlu stovku, prípadne aj viac. Ďalšou schopnosťou, ktorou oplývajú je vyššia imunita. Dokonca sú menej náchylní na ochorenia srdca. Tento údaj bol potvrdený štúdiou, do ktorej sa zapojilo viac než dva milióny obyvateľov USA.

Ich výraznou črtou je aj dobrota, či prívetivosť. Toto zas skúmali v rámci štúdia vysokoškoláci v USA. Súčasťou výskumu boli aj ďalšie otázky. Potvrdilo sa, že sú aj menej náladoví a nerozhádže ich len tak hocičo. Vedci sa pozreli aj na to, v ktorých zamestnaniach vynikajú decembrové deti.

Sú to údajne najlepší dentisti. Dokonca si toto povolanie vyberajú spomedzi ostatných najčastejšie. Bonusom je aj ranné vstávanie, ktoré im taktiež nerobí žiadne problémy. Patria medzi ľudí, ktorí sú hore ešte pred svitaním.

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com