Test: Vyberte si dve postavičky. Jednu takú, o ktorej si myslíte, že vás najviac stelesňuje a druhú, ktorou by ste chceli byť.

Polícia, ale aj psychológovia či psychiatri s obľubou využívajú obrázkové testy. My vám prinášame jeden z nich, pomocou ktorého sa o sebe dozviete skutočne zaujímavé veci. Vytvoril ho britský psychológ, ktorý sa zameriava na emocionálnu inteligenciu Pip Wilson.

Tento psychológ spolupracuje s ilustrátorom Ianom Longon a spolu vytvárajú obrázkové psychologické testy. Na začiatku 80. rokov, kedy vznikli boli určené hlavne pre deti, keďže tie nevedia písať a vyjadrujú sa pomocou kresieb, ale postupne ich začali využívať aj pri spolupráci s dospelými. Test, ktorý vám prinášame sa nazýva Blob Tree. Je na ňom nakreslený strom, po ktorom lezú malé postavičky, vďaka ktorým sa o sebe môžete dozvedieť rôzne zaujímavosti.

Test je naozaj jednoduchý. Musíte si vybrať dve postavičky. Jednu takú, o ktorej si myslíte, že vás najviac stelesňuje a druhú, ktorou by ste chceli byť.

Ak ste si vybrali postavičky označené číslami 1,3,6,7, tak potom by ste mali by ste spraviť prvý krok a ísť za snom, o ktorom už dlho snívate. Pretože teraz je na neho najvhodnejší čas.  Postavičky 2,11,12,18 a 19 o vás hovoria, že ste osoba, ktorá ma rada spoločnosť a vždy ochotne pomôže svojim priateľom.  Postavička s číslom 4 zasa hovorí, že ste ambiciózny človek, ktorý túži dosiahnuť svoje sny a ciele. V živote ste si istý sám sebou a máte radi, keď sú veci pod vašou kontrolou.

Číslo 5 vyjadruje človeka, ktorý je unavený. Pokúste sa oddýchnuť si a načerpať novú energiu napríklad v prírode. Ak ste unavený z práce, tak musíte znova nájsť motiváciu, ktorá vás posunie dopredu.

Postavička číslo 9 o vás hovorí, že milujete život a žijete ho naozaj naplno.  Postavičky 13 a 21 si vybrali ľudia, ktorí sa boja dôverovať iným a cítia úzkosť alebo izoláciu od spoločnosti. Číslo 8 vám hovorí, že sa nachádzate na mieste životného zlomu a musíte sa rozhodnúť, akým smerom chcete v živote ísť.

Postavičky s číslami 10 a 15 si vybrali ľudia, ktorí sú spokojní a žijú život, ktorý je v rovnováhe.  Ak väčšinou myslíte väčšinu času negatívne, tak ste si pravdepodobne vybrali postavičku 14.  Čísla 16 a 17 označujú starostlivé osoby, ktoré vždy radi a ochotne pomáhajú svojim priateľom. Niekedy toho však môže byť príliš a treba si oddýchnuť.

Postavička, ktorá má číslo 17 je rada v centre pozornosti. Označuje však človeka, ktorý sa bojí zostať sám a svoje problémy často prenáša na iných ľudí. Má ale našťastie okolo seba dobrých priateľov, ktorí mu radi pomôžu.  Postavičku číslo 20 si vybrali ľudia, ktorí sú prirodzené vodcovské osobnosti. Majú vysokú sebadôveru a sú radi, keď ich ostatní počúvajú.

Aká osobnosť ste vy podľa tohto testu? Myslíte, že vás vystihuje? Napíšte nám svoje výsledky a podeľte sa o tento výborný test aj so svojimi priateľmi.

 

ZDROJ: adme.ru

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com