Test vašej osobnosti ! Pozrite sa na nasledujúci obrázok. Zviera, ktoré na ňom uvidíte ako prvé vypovedá o tom, aký máte charakter a aká ste osobnosť.

Pre každého z nás sú typické určité vlastnosti. Náš charakter určuje aj to ako sa zachováme v určitých situáciách, aké postoje vyjadrujeme či aké je naše správanie. Váš charakter určí to ako sa zachováte, vaša myseľ je teda ovplyvňovaná vašou osobnosťou, a preto veci vidíte tak, ako vidíte a vaše správanie je také, aké je.

Tento test funguje práve na tom že na danej ilustrácií uvidíte ako prvé to zviera, ktoré vaša myseľ zaregistruje ako prvé na základe vášho charakteru. Aké zviera uvidíte na obrázku ako prvé ?

Býk
Ak ste na tomto obrázku ako prvého uvideli býka, ste človek, ktorý si verí a takisto si je istý svojím konaním a rozhodnutiami. Nemáte radi, keď sa vás niekto snaží oklamať alebo sa správa pokrytecky. Máte zmysel pre spravodlivosť, a preto sa vždy snažíte robiť to, čo je správne. Ak na iných pôsobíte záhadne, teší vás to. Viete byť súčasťou davu, ale aj tak vždy vyniknete. Podobne ako býk, pôsobíte sebaisto a vyžaruje z vás bojový duch.

Kôň
Ak ste najprv na tomto obrázku uvideli koňa, ste typický vodca. Máte radi veci pod kontrolou a nikdy sa nedržíte bokom. Vaše priority a potreby sú u vás na prvom mieste. Ľudia si na vás cenia vašu odhodlanosť a cieľavedomosť. Vždy si idete za tým, čo chcete. Rozhodujete sa rozvážne a s chladnou hlavou. Myseľ máte vždy jasnú a to vás privedie k úspechu.

Medveď
Ak ste uvideli najskôr medveďa, ste osoba, ktorá počúva iných a radšej pomôže najprv druhým až potom sebe. Patríte medzi ľudí, ktorým druhí môžu bezpodmienečne veriť. Nikdy nevyzradíte tajomstvo a za žiadnu cenu nepodrazíte priateľa. Nemáte radi ak ľudia kritizujú druhých poza ich chrbát. Patríte medzi osoby, ktorých je na svete málo, preto si vás vaši priatelia veľmi vážia.

zdroj: zabava4u.tiscali.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com