TEST: Rok narodenia ovplyvňuje váš charakter a karmu! Zistite svoj osud podľa tibetského horoskopu!

Kresťania veria, že smrť je začiatkom večného života s Bohom naveky. Hinduisti veria, že smrť je síce koncom života, ale zároveň začiatkom nového cyklu. Budhizmus má podobné učenie.

Človek sa skladá zo svojich životných rozhodnutí. Tie dobré sa mu vrátia, ale aj tie zlé. Inými slovami, ustel si, ľahni si.

Dôležitými pojmami hinduistického učenia sú reinkarnácia a karma, ktoré majú veľký vplyv na život a osud. Reinkarnácia znamená znovuzrodenie a nové telo sa považuje za „nové šaty“. Podľa tohto učenia sa človek môže znovuzrodiť ako človek, zviera, hmyz alebo dokonca rastlina. Všetko závisí od karmy, ktorá ovplyvňuje náš vzostup alebo pád na duchovnom rebríčku. Ak človek vedie dobrý život, čaká ho veľké šťastie aj v ďalšom živote. Karma je kombináciou kozmickej a morálnej príčiny a následku. Každý ľudský život nesie karmu. Karma je dôsledkom všetkých skutkov, dobrých aj zlých. O morálnej hodnote skutku rozhoduje vôľa v konkrétnom okamihu.

10 škodlivých stavov mysle sa označuje ako karma-patha. 3 zlé skutky tela sú vražda, krádež a nevhodný pohlavný styk. 4 zlé skutky reči sú klamstvo, ohováranie, hrubá reč a prázdne rozprávanie. 3 skutky (stavy) mysle sú chamtivosť, nenávisť a škodlivé názory (o neexistencii karmy a znovuzrodení).

Blahodarné stavy mysle sú:
– absencia žiadostivosti, sebectva
– absencia nevraživosti alebo láskavosti
– absencia nevedomosti alebo múdrosti

Náš osud a povahu do veľkej miery ovplyvňujú Mevy. Do ktorej skupiny Mevy patríte, zistíte podľa roku narodenia. Zistite svoje číslo Mevy a dozviete sa viac.

Meva 1

Vaša myseľ je nepokojná a máte sklon k negatívnym myšlienkam. Napriek tomu, že sa snažíte pôsobiť otvorene a priateľsky, mnohých ľudí šokujete svojou tvrdohlavosťou. Ste náladoví a náchylní na depresie, ale máte romantickú dušu. Máte záľubu v alkohole a drogách. Pokiaľ ide o zdravie, môžete mať problémy s obličkami, močovými cestami a reprodukčným systémom.

Meva 2

Ste veľmi priateľskí a milí. Akékoľvek známky agresie sú vám cudzie. Ste neuveriteľne ambiciózny a vnímavý. Veľmi vám záleží na vašich blízkych, ale nemáte žiadne vodcovské schopnosti. Najväčšie úspechy dosiahnete po štyridsiatke. Pokiaľ ide o lásku, ste svojmu partnerovi úplne oddaní. Máte tendenciu prežívať veci veľmi emocionálne – racionálny pohľad na vec u vás nemá šancu. Milujete sladkosti, čo môže viesť k nadváhe. Pokiaľ ide o zdravie – dávajte si pozor na chrbát a trávenie.

Meva 3

Ste individualisti. Vždy máte pozitívny prístup k životu a nikto vám nemôže vziať slobodu. V medziľudských vzťahoch ste veľmi tvrdohlaví. Najväčší úspech dosiahnete vo veku 34 až 38 rokov. Peniaze k vám rýchlo „prichádzajú“, ale rovnako rýchlo aj odchádzajú. Ste náchylní na závislosti a mali by ste sa viac starať o svoje nohy.

Meva 4

Napriek vášmu pozitívnemu prístupu k životu máte niekedy problém so slabou vôľou. Kvôli vašej priateľskej povahe vás mnohí často využívajú. Z tohto dôvodu si okolo seba staviate múr, cez ktorý môže preniknúť len pár vyvolených. Neradi vystupujete alebo niečo hovoríte pred ľuďmi, ale paradoxne ste najšťastnejší, keď ich môžete rozosmiať. V oblasti zdravia ste náchylní na ochorenia kĺbov a trpíte problémami s dýchaním.

Meva 5

Pre vás sú veci buď čierne, alebo biele. Ľudia vás buď milujú, alebo nenávidia. Na každú tému máte svoj názor, ktorý zvyčajne nemôžete zmeniť. Máte silnú osobnosť a vo vzťahoch ste dominantní. Niektorí ľudia vás považujú za netolerantných. Mali by ste si dávať pozor na nádory a problémy s tlakom.

Meva 6

Máte skvelú intuíciu a vodcovské schopnosti. Dobre pracujete v tíme a motivujete ostatných k lepším výkonom. Vaše ambície vám môžu len uškodiť, ak si kladiete príliš vysoké ciele. Tešíte sa zo života a jediné, čo vám môže brániť v dokonalom šťastí, je paralyzujúci strach zo zlyhania. Najväčšie úspechy dosiahnete po štyridsiatke. Snažte sa udržať svoje emócie pod kontrolou, dávajte si pozor na srdcové choroby, bolesti hlavy a nervové poruchy. Snažte sa tiež obmedziť svoj sklon k perfekcionizmu – môžete to ľahko prehnať a následky môžu byť katastrofálne!

Meva 7

Ste skvelý rečník a radi pútate pozornosť. Bez pomoci druhých však nemáte dostatok energie na dosiahnutie svojho cieľa. Nehanbíte sa požiadať o pomoc. Vo vzťahoch ste oddaným a verným partnerom.

Meva 8

Ste veľmi tvrdohlavý a je pre vás ťažké zmeniť svoje názory. Ale vy ste veľmi zručný v presviedčaní ostatných. Ste konzervatívny a tichý, ale veľmi duševne vyrovnaný. Máte pevný koreň a ani v starobe sa vás neodváži dostať žiadna choroba.

Meva 9

Ste veľmi citlivý a jemný. Keď sa pozeráte na smutný film, len ťažko ovládate slzy a roztomilé zvieratká vás roztopia. Venujte pozornosť svojim emóciám, často sú silnejšie ako vy sami. Skúste častejšie používať svoj rozum. Ste idealista, romantik a neviete sa pretvarovať. Pokiaľ ide o zdravie, dávajte si pozor na srdce a nespavosť.

Keď sa cítime vyrovnaní, znamená to, že všetko je v harmónii a náš život je plný lásky a múdrosti. Preto by sme mali dávať dobro druhým. Takto budujeme zdravé vzťahy a ovplyvňujeme svoju budúcnosť.

Nezabudnite zdieľať tento zaujímavý článok so svojou rodinou a priateľmi na Facebooku!

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com