TEST: Pozrite sa na obrázok, vyberte si tvár, ktorá sa podľa vás šťastnejšia ? Vaša odpoveď o vás prezrádza…

Keď sa pozriete na obrázok, tak prvé, čo vás asi napadne bude, že to nie je veľmi podarený obrázok. Práve tento čudný obrázok, vám však o vás povie veci, ktoré ste možno ani netušili. Skúste sa pozrieť na obrázok a povedať, ktorá tvár podľa vás vyzerá, že je šťastnejšia. (Odhliadnuc od faktu, že ani jedna z tvári sa netvári extra šťastne a nadšene)

Pokojne si obrázok prezrite, porozmýšľajte a odpovedzte na otázku.  Vybrali ste ?  Aký je princíp testu? Ľudský mozog sa rozdeľuje na pravú a ľavú hemisféru. Niektorí z vás si možno všimli, že tváre na obrázku, sú úplne rovnaké. Jediný rozdiel je v tom, že sú otočené naopak, a sú si teda navzájom zrkadlovým obrazom.

Ľudia, ktorí majú dominantnú ľavú mozgovú hemisféru, si zvyčajne vyberú tvár A, a naopak, tí, ktorí majú dominantnú pravú, si vyberú B.

Tvár A
Ak ste si vybrali túto tvár, potom je u vás dominantná ľavá hemisféra. To znamená, že sa pravdepodobne racionálny a praktický človek. Riadite sa svojim rozumom a používate triezvy prístup k problémom.
Životné situácie, ktoré vás stretnú si poriadne premyslíte, rozanalyzujete a už potom sa rozhodnete. Viete zaujať jasné stanovisko a držať sa ho. Ste teda skôr rozumovo založený človek.

Tvár B
Ak pre vás vyzerala šťastnejšie tvár B, potom je vaša dominantná hemisféra pravá. Znamená to, že ste kreatívny človek. Máte radi činnosti, ktoré sú tvorivé. Patrí sem písanie, tanec alebo kreslenie či niečo podobné.
Svoj život a problémy riešite citovo, pretože sa rozhodujete svojim srdcom. Ste teda citovo založený človek.

Samozrejme nemusí to vždy platiť na 100%, pretože nie sme všetci rovnaký a výsledky sa môžu medzi sebou miešať. Je teda úplne v poriadku, keď máte pocit, že máte niečo z jednej odpovede aj druhej.

ZDROJ: tapoos.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com