Test osobnosti: Počet koní, ktorý vidíte na obrázku odhalí vašu povahu. Sedí to na Vás?

Od 5 do 10 koní:
Pokiaľ ste narazili na číslo od 5 do 10 , tak ste tá osoba, ktorá udržiava vo svojom živote rovnováhu. Snažíte sa pristupovať k veciam zodpovedne. Na prvom mieste je u vás vaše zdravie a vaša rodina, preto čas, ktorý môžete tráviť s nimi nebudete „zahadzovať“ prácou, čo zas nezmanená, že robotu odfkláknete.

Práve naopak, záleží vám na nej a snažíte sa ju zlepšovať. Nie ste tichá myška, ak chcete niečo povedať, tak to poviete. Vždy čo si zaumienite, aj dosiahnete. Drží nad vami ochrannú ruku šťastena. Veci vám idú od ruky aj bez vášho pričinenia. Ale ak niečo nejde, tak nemáte problém sa na to vykašľať. Vyčkávanie nie je nič pre vás. Viete to dotiahnúť kam chcete, len musíte vydržať. Verte si!

11 a viac koní:
Ste typ človeka, ktorému nič neujde. Pozadie, stred obrazu a ani obloha vám neušli. Perfekcionizmus vám veľa hovorí a dôraz na detail tak isto. Dobre viete narábať so signálmi ostatných ľudí a máte dobrú intuíciu a vycítiť intrigy. Takýchto ľudi máte ďaleko od seba, ale nechcete sa im pomstiť. Snaha o detaily vám berie veľa energie a potom nesledujete veci navôkol a neviete, kam ďalej. Všetko má svoj dôvod, chcete fakty , inteligencia je vaša kamarátka a využívate ju v živote. Vďaka vašim vlastostiam je nerozhodnosť častým javom. Rozoberáte veci, ktoré už máte hotové. Ale venujte sebe viac oddychu a rozímania.

zdroj: labioguia.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com