Test, odhalujúci vašu osobnosť! Vidíte na obrázku ako prvé lebku alebo sediacu ženu?

Čo ako prvé uvidíte na obrázku? Prečítajte si nižšie, čo to napovedá o vašej osobnosti! 🙂

Sediaca žena:
Radi premýšľate  nad vecami a dokonca ich radi analyzujete. Aj toto je vaša silná stránka. Používate analytické myslenie, sprevádzané hľadaním nejakých logických súvislostí? Učíte sa nové veci a radi objevujete svet? Práve preto vás aj vaše okolie považuje za múdreho a inteligentného človeka. Premyslíte si, čo poviete alebo spravíte.

Netreba byť vždy „ustráchaný“ a rozmýšlať nad tým čo si kto myslí. Odviažte sa, nechajte sa unášať. Spravte to, čo ste vždy chceli. Risk býva často zisk! Idete si za svojim cieľom, to , čo si zaumienite aj dosiahniete. Neexistuje žiadne nejde to, nedá sa. Nikto vám to nevyhovorí. Za dosiahnutím cieľa  sa stávate perfekcionistom. Lojálnosť a lásku rozdávate, no nikdy to nerobíte preto, že by ste očakávali niečo naspäť. Radosť a šťastie druhých, je vaša najlepšia odmena.

Lebka v strede:
Lebka nemusí znamenať hneď to najhoršie. Môže byť výsledkom akejsi ilúzie. Lebka zobrazuje váš postoj k veciam, vašu fantáziu. Vaše bujaré predstavy, veselosť a zmysel pre humor pomáhajú prekonať aj tie najťažšie okamihy v živote. Vaším heslom by mohlo byť: Pokiaľ nejde o život, nejde o nič.

Nič nie je pre vás nemožné. Čas od času sa ukrývate vo svojích predstavách len sami so sebou, mimo okolitý svet. Medzi vaše koníčky určite patrí čítanie, kde využijete predstavivosť alebo maľovanie. Tu neplatia žiadne pravidlá a všetko je dovolené. Taktiež fyzická aktivita vás neobchádza, tak ako tanec alebo jóga. Inšpiratívnosť vás sprevádza aj vo vzťahu s ľuďmi. Život ako taký je pre vás skutočné  potešenie. Zo svojho súkromia zbytočne nič neodhaľujete, iba ľuďom ktorí vám za to stoja. Neplatí u vás – čo známi, to kamarát.

Malé lebky:
Malé lebky prezrádzajú, že nechcete byť ako ostatní. Idete si radšej svojou cestou. Vyšliapané chodníčky nie sú nič pre vás. Váš zmysel pre detail vám pomahá pri riešení úloh úple iným spôsobom. Aj vďaka tomu sa odlišujete od ostatných. Nie vždy je to výhoda. Často sa pohrúžite do maličkosti, lenže na svet sa treba niekedy pozrieť aj z výšky.

Vašou výhodou je ľahkosť, akou riešite problémy. Svojou prítomnosťou každému pomôžete. Prispievate do každého kolektívu. Snažíte sa všetko vyriešiť. Nevidíte význam v tom, aby ste sa pretvarovali a používali intrigy. Je to unavujúce a považujete to za zbytočné. Preferujete úprimnosť. To, čo si myslíte, aj poviete. Nie ste arogantný človek, len  úprimný. Vaši nejbližší o vás vedia, že ste vynikajúci človek, či už doma, ako matka, manželka. Vyznačujete sa citlivosťou a starostlivosťou o partnera a rodinu. Nikdy by ste neboli neverná, vďaka čomu si vás vážia aj priatelia.

zdroj: labioguia.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com