TEST: Obrázkový stromový test. Ktorú skrytú stránku vašej osobnosti prezradí?

Máme tu pre vás ďalší obrázkový test, ktorý je veľmi využívaný mnohými psychológmi. Dnes je to obrázok stromu, a to, čo si na ňom všimne ako prvé, hovorí niečo, o skrytej stránke vašej osobnosti. Ste pripravení ho vyskúšať? Tak sa teda zahľaďte na obrázok. Čo ste si všimli ako prvé? Nižšie si prečítajte, čo o to vás prezrádza.

Strom:
Strom je na obrázku najvýraznejší. Ako prví si ho všimnú všetci tí, ktorí majú logické a racionálne myslenie. Sú to ľudia, ktorí sú prednastavení na to, aby boli lídrami. Majú dobré organizačné schopnosti a dobré analytické myslenie, vďaka čomu môžu vybudovať úspešní biznis.

Byť príliš realistický ale na druhej strane môže znamenať, že títo ľudia sú málo spontánni a kreatívni. Dávajte si na to pozor, pretože môžete takýmto upätým prístupom môžete prísť o veľa dobrých šancí. Nie je nič zlé na tom, občas povoliť a len tak si užiť život.

Ryby:
Ryby, najmenšiu časť obrázka si všimlo len málo ľudí. A tí, ktorí si ich všimli, sú ľudia, ktorí žijú v prítomnosti. Sú to citliví a jemní ľudia, ktorí chcú pomáhať iným. Sú to veľkí optimisti, ktorí milujú život. Aj oni si však musia dávať pozor. Pozor na to, aby sa na svet nepozerali príliš idealisticky. A tiež na to, aby sa úplne nerozdali pre iných. Pomáhať je fajn, ale skúste trochu myslieť aj na seba, nie je na tom nič zlé.

Levica:
Levicu si ako prvú všimli ľudia, ktorí sú radi sami. Sú to individualisti, ktorí môžu mať problém zblížiť sa s inými ľuďmi a najradšej sú, keď sa spoliehajú na seba. Na druhej strane, keďže trávia väčšinu času osamote, majú čas pracovať na svojich snoch. A pracujú na nich naozaj tvrdo, pretože ich väčšinou aj dosiahnu.

Ich problémom ale je, že sú málo empatickí. Mali by zapracovať na tom, aby sa dokázali vžiť do kože iných ľudí. Tento prístup im jednak pomôže získať viac dobrých priateľov, ale aj zlepší ich vnútorný pocit. Skúste byť k iným aj viac otvorení a neutekajte od nich, keď vám chcú poradiť. Myslia to dobre, pretože vás majú radi.

Gorila:
Všimli ste si prvú gorilu na ľavej strane obrázku? Potom ste pravdepodobne človek, ktorí je náročný na seba aj na iných. Chcete si svoj čas čo najlepšie rozložiť, aby ste toho veľa postíhali, pretože máte veľké ciele. Nechcete premárniť ani minútu z celého dňa, pretože by to pre vás bol zabitý čas.

Musíte si ale dávať pozor. Ak budete príliš ľpieť na nabitom harmonograme, môžete si vážne poškodiť zdravie. A zdravie je to najdôležitejšie, čo v živote máte. Okrem zdravia ale dávajte pozor aj na to, aby ste nezanedbávali svoju rodinu a blízkych. Sami dobre viete, že sa bez nich budete cítiť opustení.

ZDROJ: mesmerizingwords.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com