Test na obrázku o vás odhalí, čo je vašou najväčšou slabosťou vo vzťahoch! Čo ste zbadali ako prvé?

Každý z nás má nejakú slabosť. Nie je to ani naša chyba. Rovnako ako sa rodíme s talentami a rôznymi schopnosťami zvládať niečo lepšie ako ostatní sa rodíme aj s chybami a nedostatkami. Dnes vám ukážeme, ako odhaliť vašu najväčšiu slabosť ohľadom vzťahov a lásky, avšak to, ako na nej budete pracovať je už čisto na vás.

My vám môžeme otvoriť oči, no prvý krok k náprave je vždy na vašej strane. Na odhalenie bude stačiť len jediný obrázok, ktorý o vás vypovie viac než si myslíte. Nakoniec budete z výsledku možno sami prekvapení. Pozorne sa zahľaďte na obrázok pred vami a odpovedzte si vnútorne na otázku: „Čo som zbadal na maľbe ako prvé.“ Jednoducho, čo upútalo najväčšmi vašu pozornosť a zrak a podvedomie.

MUŽ V ČERVENOM:
Ak je to práve muž v červenom, ktorý vás oslovil najviac znamená to, že na vašu polovičku nemáte  dostatok času. Váš život je nesmierne uponáhľaný a zaneprázdnený. Práca, partner či rodina, všetko má vo vašom živote svoje miesto. Ono to môže byť niekedy aj výhodou avšak ak si plánujete založiť vlastnú rodinu, mali by ste si vedieť na svojho partnera vyčleniť omnoho viac času. Dopriať si spoločne výlety a večery len vo dvojke. Viac sa spoznávať, inak môže prísť trpké sklamanie. Pokiaľ si to neviete inak zariadiť, mali by ste si položiť otázku, či to s vašim partnerom myslíte naozaj vážne, lebo ako sa hovorí: „Kto chce, ten si čas nájde a kto nie, nájde si dôvod.“

KĽAČIACI MUŽ:
Muž na kolenách znamená, že máte potrebu váš vzťah riadiť a byť v ňom dominantným článkom. Hoci si to možno ani neuvedomujete, váš parter sa môže v spolunažívaní s vami cítiť utláčane. Vy potrebujete byť tým, „kto ťahá za nitky“ alebo rozhoduje o všetkom. Do vášho vzťahu môže takéto správanie vnášať zbytočné napätie a tlak nakoľko aj váš milovaný chce mať určité slovo minimálne v zásadných otázkach. Ak sa pokúsite eliminovať vašu dominantnosť uvidíte, že na váš vzťah to blahodarne zapôsobí. V konečnom dôsledku budete obaja šťastnejší.

TVÁR V STREDE:
Ak ste ako prvú uvideli skrytú tvár v strede obrazu, je to znak vašej submisie. Svojej polovičke ste príliš podriadený. Súhlasíte takmer so všetkým, čo navrhne, čo nie je dobré vo vzťahu. Vaša poddajnosť nebude nikdy prinášať žiadne ovocie. Musíte si vedieť povedať vlastný názor a stáť si za slovom, inak sa ocitnete voči vášmu partnerovi na nižšom stupni a bude vám viac rozkazovať.

V partnerstve rovnako ako kompromis je dôležitá rovnosť . Nezabúdajte na to, že pokiaľ si partnerskú rovnocennosť nevybudujete už v zárodku vzťahu, neskôr to už bude omnoho problematickejšie. Skúste sa viac s partnerom zhovárať a pre začiatok sa naučte rozhodovať vy kam sa pôjdete najesť či zabaviť. Touto cestou sa môžete dopracovať k tomu, aby ste rovnakým slovom prispeli k rozhodnutiam ohľadom bývania a podobne.

ZDROJ: themindsjournal.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com