Teraz ľutujem, že som podal o rozvod so svojou manželkou. Nerobte tu istú chybu ako ja… Riaďte sa týmito bodmi

Gerald sa po šestnástich rokoch manželstva rozviedol so svojou partnerkou. Práve rozvod ho však naučil veľa vecí, ktoré sa rozhodol zdieľať s ľuďmi po celom svete. Vytvoril zoznam typov, ktoré by povedal svojmu mladšiemu ja, a dúfa, že to pomôže iným mužom vo vzťahoch.

1.Neprestávajte sa snažiť. Veľa mužov robí chybu, že keď sa dostanú do manželstva, okamžite sa prestávajú o svoju partnerku zaujímať. Pre ňu je však dôležité, aby ste sa správali rovnako zamilovane, ako na začiatku vášho vzťahu.
2. Darujte jej celé svoje srdce a nemyslite na iné ženy. Môžete byť milí a priateľskí, ale vo vašom srdci by mala byť len vaša žena.
3. Skúste sa do nej zamilovať každý deň odznova. Keď to budete robiť, tak iskra vášho vzťahu nikdy nevyhasne.

4. Všímajte si dobré veci. Po určitej dobe vo vzťahu všetci robíme to, že sa viac sústredíme na tie zlé vlastnosti. Tie dobré sú však stále tu tiež, nezabúdajte na ne.
5. Nesnažte sa ju zmeniť a berte ju takú, aká je.
6. Za svoje šťastie ste zodpovedný len vy sám. Neprenášajte na ňu svoju nervozitu alebo hnev, keď sa vám niečo nepodarí.

7. Nechajte ju byť smutnou, nahnevanou, proste takou, aká sa v tej chvíli cíti. Neexistuje nič oslobodzujúcejšie, to určite poznáte aj sám.
8. Spoznajte jej dušu. Zistite, čo má rada, čo poteší jej srdce, čo vytvára pocit, že je milovaná.
9. Keď ste spolu, vypnite mobil, počítač, televíziu a venujte sa jeden druhému.

10. Spoznajte a akceptujte jej s*xualitu. Buďte citlivý a ohľaduplný, snažte sa pochopiť a spoznať, čo sa jej páči a čo nie, a akceptujte to.
11. Keď spravíte nejakú chybu, poučte sa z nej a nechajte ju ísť. Hlavne sa však poučte, aby ste ju nespravili znova. Všetci robíme chyby, ale ich nápravou a pochopením sa z nich stávajú cenné rady a poučenia do života.
12. Každý potrebuje čas pre seba, nechajte ho teda aj svojej žene.

13. Ukazujte city, nie ste predsa stroj.
14. Nikdy neklamte. Možno sa jej nebude páčiť všetko, čo poviete, ale aspoň jej dáte pocit, že jej veríte a bude poznať celú situáciu. Spozná vaše skutočne ja, a to je na nezaplatenie.
15. Spoločne sa vyvíjajte, plánujte a učte sa nové veci. Najhoršie vo vzťahu je, keď sa začnete navzájom nudiť, nikdy to nedopusťte.

16. Majte spoločný rozpočet a vždy sa rozprávajte o peniazoch triezvo.
17. Neprenášajte minulosť do prítomnosti. Je to zbytočné.
18. Vždy si vyberte lásku. Skutočná láska totiž prekoná všetky prekážky.

Pod tieto rady Gerald napísal, že on sa všetko naučil na vlastnej koži, ale príliš neskoro. Dáva tým však šancu ďalším párom, ktoré o svoju lásku stále môžu bojovať.

ZDROJgeraldrogers.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com