Tento unikátny test vám pomôže odhaliť niektoré tajné stránky vášho charakteru. Stačí si vybrať z obrázka

Radi spoznávate seba samého? Je vždy zaujímavé  objaviť niečo nové o sebe a naučiť sa  niečo. Psychológovia z tohto dôvodu prišli s mnohými prefíkanými testami, ktoré charakterizujú naše črty a taktiež vysvetľujú prečo sa v istých situáciách zachováme takto, a v iných zas takto.

Pri surfovaní na internete sme našli veľmi zábavný a zaujímavý test, tak  sme sa rozhodli podeliť sa oň s vami. Teraz sa pozorne pozrite na obrázok a skúste si vybrať jednu postavu. Pamätajte, že v psychologických testoch sa nemôžte vždy spoliehať na logiku, ale niekedy sa musíte spoľahnúť na vlastnú intuíciu. Sklamala vás už niekedy logika?

Postava/symbol číslo 1:
Často sa dlho rozhodujete a občas máte pocit, že život s vami hrá krutú hru. Pravdepodobne sa často dostávate do problémov kvôli vašej impulzívnosti. Každý vás bude naháňať, nech sa ju naučíte mať pod kontrolou. Blízki ľudia vedia, že ste dobrákom, no čo tí ostatní?

Postava/symbol číslo 2:
Ste veľmi kreatívnym a originálnym človekom. Priatelia o vás tvrdia, že vždy dokážete vyriešiť každý problém z tej tvorivej strany. Nikdy sa nebojíte povedať svoj názor. Taktiež treba jednoznačne spomenúť, že ste veľmi inteligentným človekom, ktorý dokáže každú prácu otočiť vo svoj prospech.

Postava/symbol číslo 3:
Neustále ľudí zo všetkého upodozrievate. Nikomu neveríte. Mohli by ste byť detektívom alebo vyšetrovateľom. Všetko dôkladne analyzujete, všimnete si aj najmenší detail, veľmi zriedkavo robíte chyby.

Postava/symbol číslo 4:
Ste veľmi jednoduchá osoba, ktorá zvykne ľudí nasledovať. V teste ste si vybrali najviditeľnejšiu možnosť, v živote ste veľmi priamy a každému poviete pravdu do očí. Zriedkavo sa však zamyslíte, ako táto vaša priamočiarosť ovplyvňuje vzťahy okolo vás. Taktiež ale treba spomenúť, že ste čestný človek, ktorý vždy otvorene povie svoj názor.

Test bol vytvorený s cieľom stručne vás opísať. Sedí tento popis na vás? Je test presný? Svoj názor napíšte do komentárov, a nezabudnite článok zdieľať s priateľmi.

ZDROJ: ofigenno.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com