Tento 9-ročný chlapec bol vzorným žiakom a tvrdo pracoval na rodinnej farme. Ako poďakovanie mu otec dal obálku, ktorá ho dohnala k slzám!

Väčšina z nás si pamätá základnú školu ako obdobie, počas ktorého sme sa venovali najmä štúdiu a drobným domácim prácam.

Ale 9-ročný Kolt Kyler má po škole oveľa viac práce. Nemá čas pozerať televíziu ani hrať hry. Keď príde domov zo školy, rýchlo si napíše domáce úlohy a potom pracuje na farme. Svojim rodičom pomáha každý deň bez toho, aby sa sťažoval.

Jeho najväčším koníčkom je baseball. Jeho obľúbeným tímom je Chicago Cubs. Chlapec nikdy nevynechal žiadnu hru. Jeho rodina sa mu chcela poďakovať, a tak vymyslela ten najkrajší darček. Hanna Hilmesová, sestra tohto chlapca, sa rozhodla tento prekvapivý moment natočiť a následne ho zdieľať na svojom účte na Twitteri.

Na videu môžete vidieť Kolta s jeho otcom:
„Chcel som ťa dnes otestovať. Chcel som zistiť, ako zareaguješ, pretože som vedel, ako si unavený. Ani raz si neodmietol a urobil si všetko, o čo som ťa požiadal.“

Potom vytiahol obálku, v ktorej boli lístky na zápas Chicago Cubs! Chlapcova reakcia bola neopísateľná! Pozrite si:

Toto video dojalo tisíce ľudí. Video si pozrel aj jeden z hráčov Cubs, Anthony Rizzo, a uistil sa, že rodina bude mať tie najlepšie miesta! Ak si niekto niečo také zaslúži, tak je to Kolt!

Ak vás tento príbeh dojal, podeľte sa oň so svojimi priateľmi a rodinou.

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com