Tehotná žena zaklopala na dvere svojho suseda a ten vybuchol smiechom, keď videl, čo drží v ruke!

Mať dobrého suseda a žiť s ním v harmónii je niekedy základom šťastného života. Vždy môžete požiadať o pomoc, ak ju potrebujete. To bol aj prípad príbehu, ktorý opísal jeden používateľ Redditu. Je to nádherný príklad susedského priateľstva.

„Dnes mi na dvere zaklopala tehotná suseda. Okolo siedmej večer som počul zaklopanie na dvere. Otvorila som ho a videla som, že je to moja suseda, ktorá bola tehotná (myslím, že v 7. alebo 8. mesiaci). V ruke držala tanier.“

„Veľmi plachým hlasom ma požiadala, či by som jej nemohla dať trochu toho, čo som varila, pretože sa jej veľmi páčila vôňa. Myslím, že tehotné ženy majú niekedy iné chute a nedokážu im odolať.

Bola veľmi plachá a ospravedlnila sa za svoju žiadosť, pretože sa tak dobre nepoznáme. Zasmial som sa a povedal, že žiadny problém. Pripravila som tradičné jedlo z mojej krajiny s olivovým olejom, cesnakom, papričkami jalapeňo a niekoľkými koreninami. Myslím, že vôňa bola naozaj príjemná. Dal som jej večeru a ona odišla.

Sledoval som ju, ako kráča domov ako rozkošný tučniak, ktorý je šťastný, že sa mu podarilo chytiť rybu. Cítila som sa veľmi šťastná. Jedol som s veľkým úsmevom na perách.“

Ako ukazuje tento príbeh, zdieľanie, najmä chutnej večere, je často najpríjemnejšie.

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com