Táto žena vážila neuveriteľných 158 kilogramov. Za 1,5 roka schudla 60 kíl a vyzerá úžasne! TOTO zmenila..

32-ročná Samantha Taylorová zo Spojeného kráľovstva vážila neuveriteľných 158 kilogramov.

Pred 1,5 rokom si povedala dosť a zmenila svoj život od základov. A výsledok? Doteraz schudla už 60 kilogramov, ale stále na sebe pracuje. To, že v porovnaní so svojím bývalým ja vyzerá úžasne, dokazuje priamo na svojom Instagrame.

1,5 roka stačilo 32-ročnej Britke Samanthe Taylorovej na to, aby od základov zmenila svoj život. Táto žena prišla počas dospievania o mamu. A práve po smrti matky začala jesť, a tak zaháňať svoj smútok jedlom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Samantha Leanne (@samanthaleannetaylor)

Keď Samantha Taylorová vstúpila na váhu, prístroj ukázal 158 kilogramov. Táto mladá žena bola závislá od čokolády a všetkého sladkého a pravidelne si dopriala vysokokalorické jedlá z rýchleho občerstvenia.

Kedy sa Samantha rozhodla začať chudnúť? V prvej vlne pandémie koronavírusu, keď jej milované reštaurácie rýchleho občerstvenia zatvorili svoje brány a ona bola nútená začať variť doma. V tomto období začala viac premýšľať o svojom životnom štýle, až kým všetko neprehodnotila a rozhodla sa ísť do seba.

Samantha Taylorová začala doma variť ľahšie a zdravšie jedlá, po ktorých sa na rozdiel od jedál z rýchleho občerstvenia cítila oveľa lepšie. K domácej strave postupne pridala aj pravidelné cvičenie. A čuduj sa svete – za 1,5 roka schudla neuveriteľných 60 kilogramov!

32-ročná Britka je zo svojho úspechu nadšená a pokračuje v chudnutí. Varí zdravé a vyvážené jedlá, štyrikrát týždenne cvičí a každý deň sa snaží prejsť 10 000 krokov. Výsledky jej úsilia sú viditeľné na prvý pohľad. Podľa vlastných slov sa rozhodne nechce vrátiť k starým zvykom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Samantha Leanne (@samanthaleannetaylor)

Zdroj: Mirror.co.ukInstagram.com/samanthaleannetaylor

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com