Táto torta bola upečená v cukrárni, čo na internete vyvolalo vlnu negatívnych reakcií. Je to za hranicou?

Ani v najhorších snoch by si nedokázali predstaviť, že sa im stane niečo také. Príbeh je o zamestnancoch cukrárne, ktorí „zavesili“ fotografiu svojho výtvoru na Facebook. Nasledoval výrazný pokles počtu lajkov na stránke a nenávistné komentáre pod fotografiou torty, ktorú upiekli pre zákazníka. Chápete to?

Pekáreň Freeport, cukráreň v Sacramente v Kalifornii, zažila nepríjemnú situáciu. Zákazník si objednal tortu s bábikou. Zatiaľ čo zvyčajne sa používa Barbie, tentoraz mal uprostred torty stáť jej mužský náprotivok. Ken oblečený v šatách z krému a marcipánu. Taká bola požiadavka klienta. Cukrári sa snažili vyhovieť jeho požiadavke a zákazník bol vraj s ich prácou veľmi spokojný. Ako zvyčajne, majiteľ cukrárne potom fotografiu „zavesil“ na Facebook. Odberateľov ich profilu však ich transsexuálna práca natoľko rozčuľovala , že im začali ubúdať fanúšikovia a majiteľka si dokonca prečítala komentáre, v ktorých si želala, aby skončila s podnikaním. Čo si o tom myslíte, milé ženy, nie je naša „sociálna“ spoločnosť trochu mimo?

 

Čo si myslíte? Dajte nám vedieť v komentároch a ak sa vám článok páčil, nezabudnite sa oň podeliť so svojimi priateľmi na Facebooku a iných sociálnych sieťach.

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com