Táto slonica bola bola zvyknutá na to, že ju celý život niekto využíva. Keď ju nakladali do auta, presne vedela, čo ju čaká…

Sook-Jai je meno 73-ročnej slonice z Thajska, ktorá strávila väčšinu svojho života v zajatí.

Slúžila ako atrakcia na zarábanie peňazí. To však nebolo to najhoršie na celom prípade. Sook-Jai bola svojím majiteľom nútená nosiť turistov na chrbte. Keď bola príliš unavená a slabá, jej majiteľ ju nemilosrdne bil a nútil ju cvičiť. Ale vyžiadalo si to svoju daň.

Na tele má niekoľko hlbokých rán po rokoch zlého zaobchádzania. Našťastie sa o Sook-Jaiovi dozvedeli dobrovoľníci z thajskej organizácie na záchranu slonov „Save Elephant „. Slepý a hluchý Sook-Jai bol vyzdvihnutý od podnikateľa v chudobnom stave. Jej stav sa však zázračne zlepšil, keď ju previezli do útulku, ktorý je pod záštitou ochranárskej organizácie. Už v nákladnom aute cítila, že sa jej život radikálne zmení k lepšiemu. Sook-Jai sa dokonca rozplakal od šťastia!

Aké sú vaše dojmy pri sledovaní tohto videa? Budeme radi, ak sa nám ozvete, preto nám dajte vedieť v komentároch nižšie. A ak sa vám tento článok páčil, nezabudnite stlačiť tlačidlo „To sa mi páči“ a zdieľať ho so svojimi priateľmi a rodinou na Facebooku!

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com