Táto matka vynosila deti pre páry, ktoré nemôžu mať vlastné. Teraz sa rozhodla pre homosexuálny pár.

Britská mama, 30-ročná Becky Harris sa rozhodla vynosiť dieťatko pre mužský homosexuálny pár, pretože je presvedčená, že budú skvelými otcami. Ešte nenarodené dieťatko pomenovali „BOGOF“. Becky pre pár už jedno bábätko mala a toto druhé malo byť prekvapenie.

Becky hovorí: „Robili sme si srandu, že budú mať jedno, a jedno dostanú zdarma. Chcela som im dať ešte aj druhé dieťatko, ako môj darček pre nich, pretože som ich sledovala 6 rokov a videla som, akí sú skvelí, stala som sa ich súčasťou života. Pravdou však je, že veľa ďalších párov chce, aby som im vynosila dieťa, dokonca mi ponúkali peniaze, a výška siahala až nad 14.000 eur. Lenže pre mňa toto celé nie je o peniazoch, je to o tom, že chcem dať dieťatko rodine, ktorá po tom dlho túži a ktorá si ho skutočne zaslúži.“

Becky je teraz v 30. týždni tehotenstva s jej 7. dieťatkom. Život dala 5 deťom pre náhradné rodiny a aj jej vlastnému jednému život.  Nič za to nedostáva, žiadne peniaze, oblečenie či vitamíny, všetko si platí sama.

Becky hovorí : „Väčšinou mi pár zaplatí iba najdôležitejšie výdavky, čo je okolo 4000 eur. Pri tomto páre som sa rozhodla urobiť výnimku, a rozhodla som sa dať ich dieťaťu aj súrodenca. Nepoznám žiadnu matku, ktorá by urobila niečo takéto, ale medzi nami je veľmi silné puto.“

Becky prvýkrát vynosila dieťa pre iný pár v roku 2010, keď jej vlastný syn Levi mal 7 mesiacov, rozhodla sa tak už počas svojho prvého tehotenstva. Veľmi ju ovplyvnilo aj to, že jej švagriná ešte pred ňou vynosila páru dieťa a mala z toho veľmi príjemný a obohacujúci zážitok.  Pomohla aj mužskému homosexuálnemu páru, dvom biznismenom z južného Anglicka, ktorí nechceli byť zverejnení.

„Stretla som otcov na súkromnom fóre na internete. Nikdy som neuvažovala nad tým, že by som vynosila dieťa takémuto páru, no keď som sa s nimi stretla boli veľmi milí a príjemní. Keď opustili náš dom, o 2 minúty mi volali, že by boli nadšení, kebyže im vynosím dieťa. Cítim, že sa medzi nami vytvorilo isté puto. Prvú som porodila dcérku, a od toho momentu ma volali „jej tetou“, posielali mi jej fotografie a stále mi o nej písali.

zdroj: mirror.co.uk/image:Press People

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com