Táto fotografia spôsobila šok! Aký je na to váš názor?

K nehodám na cestách dochádza každý deň a z rôznych dôvodov, hoci najčastejším je, žiaľ, nezodpovednosť vodiča. Anisa Gannonová, mladá žena z amerického štátu Georgia, to dobre vie. Keďže kvôli dopravnej situácii nemohla ísť do práce včas, urobila fotografiu pre svojho šéfa. Netušila, že jej fotografia spôsobí senzáciu!

V čase streľby Anisa nevedela, aká vážna je nehoda – zomreli traja ľudia vrátane deväťmesačného dieťaťa. 23-ročná Hannah Simmonsová viezla svoju dcéru Alannah k lekárovi. Bola s nimi aj Alannahina priateľka Lauren Buteauová.

Alannah z nejakého dôvodu stratila kontrolu nad svojím autom a narazila do nákladného auta v protiidúcom pruhu. Všetci traja boli na mieste mŕtvi.

Keď sa autorka fotografie dozvedela o tragických následkoch nehody a videla fotografiu, okamžite vedela, že musí kontaktovať pozostalé rodiny.

Na obrázku je niečo, čo vyzerá ako svetelný lúč. Pre rodiny zosnulých bola táto fotografia veľkou útechou. Mama Alannah povedala, že keď videla fotografiu, cítila, že jej dcéra a vnučka sú teraz v bezpečí… Dúfame, že mala pravdu.

Stojí za to zdieľať takúto nezvyčajnú fotografiu! Pozrite si video a podeľte sa oň so svojimi priateľmi:

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com