Táto fenka vo svojom bruchu ukrývala obrovské prekvapenie. Stratíte reč keď uvidíte šteniatka tohto stafforda!

Nech sa jedná o akýkoľvek druh mláďatka, zväčša nám pri pohľade na nich zmäkne srdce. Či už ide o bábätká, šteniatka, malé myšky alebo opičky. Každý človek má na niektoré slabosť. Tieto malé stvorenia sú naozaj veľmi nevinné a túžiace po láske. Sú čisté a nepoškvrnené a ublížiť by takémuto stvoreniu mohol len naozaj veľmi zlý človek. Pokiaľ si to majitelia psíka môžu dovoliť, vždy sa veľmi potešia novému vrhu šteniatok. Tak to bolo aj pri fenke menom Diva.

Diva je Americký stafordšírsky teriér. Tieto psíky majú v povahe veľmi mierumilovné správanie napríklad k deťom, ale aj iným psom. Svoje mierumilovné správanie Diva prejavila aj 13 ročnému Nemeckému ovčiakovi. O pár mesiacov neskôr si jej majitelia všimli, že Diva je kotná. Začali netrpezlivo očakávať šteniatka a keď uvideli aká netradičná kombinácia vznikla zo staforda a nemeckého ovčiaka, boli potešení.

Diva priviedla na svet až 13 krásnych a zdravých šteniatok. Pravda je, že kombinácia týchto šteniatok je trošku zvláštna, avšak to im vôbec neuberá na ich rozkošnosti a nevinnosti, ktorú v sebe nesie každé mláďatko. Ak vás tieto šteniatka zaujímajú, môžete si ich pozrieť na videu.

ZDROJ: youtube.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com