Táto 61 ročná kráska prezradila tajomstvá svojho mladého vzhľadu, ktorý jej závidia aj 18 ročné slečny! Vyzerá naozaj skvelo, čo poviete?

Kto z nás by aj v 61 rokoch nechcel vyzerať ako v dvadsiatich? Lenže za tým všetkým stojí nielen zdravá strava, ale aj cvičenie a predovšetkým pevná vôľa. Pretoze, ako iste sami dobre viete, s pribúdajúcim vekom je chudnutie a celkové udržiavanie nášho tela pekne ťažké.

Dokonalým príkladom toho, že zdravý životný štýl má zmysel, je práve modelka Yazemeenah Rossi, ktoré má neuveriteľných 61 rokov, postavou však pripomína mladú slečnu. Táto žena, hoci na to vôbec nevyzerá, je už hrdú dvojnásobnou babičkou, ale ani to jej nebráni v tom, si svoju dokonalú postavu neustále udržiavať a cítiť sa vo svojom tele nadmieru dobre.

Ako sama Yazemeenah hovorí, s pribúdajúcim vekom sa snaží udržiavať v kondícii. Jej vitalita jej prináša vnútornú silu a pokoj, čo je podľa nej jedna z najdôležitejších vecí na ceste za vytúženú postavou.

Kdekto by mohol povedať, že je pre ňu oveľa jednoduchšie sa udržiavať v kondícii, keď robí modelku. Opak je však pravdou! Modelkou sa Yazemeenah stala až v 28 rokoch a to je pre kariéru modelky už úplne pokročilý vek. Ten najväčší zlom však nastal, keď mala 45 rokov, v ten moment sa dostala na obálky niekoľkých magazínov po celom svete a tiež sa stala tvárou mnohých módnych značiek a to len preto, že sa svojho sna modelky nikdy nevzdala.

A v čom tkvie jej tajomstvo?
Bude Vám to znieť ako klišé, ktoré sa obmýva stále dokola. Bohužiaľ bez kvalitnej stravy, dostatku pohybu, pevnej vôle a odhodlania to proste inak nejde. Na druhú stranu sa Vám Vaše telo v neskoršom veku samo odvďačí, rovnako ako je to v prípade Yazemeenah.

Recept na spomalenie starnutia
V skutočnosti, dokážeme proces starnutia spomaliť a šanca je úplne reálna. Pokiaľ chcete starnutia spomaliť, je potrebné, aby ste dodržiavali určité pravidlá. Hlavné pravidlo, na ktoré by ste nemali zabúdať – musíte jesť zdravo, ale zároveň to, čo Vám chutí. Modelka Rossi jej rad produktov, ktoré sú skutočne schopné spomaliť proces starnutia. Sú to ovocie, zelenina, mlieko, jogurt a víno.

Tento zoznam je navyše prospešný aj čo sa týka chudnutia. Jogurt totiž do nášho tela prináša veľké množstvo živín, do ktorých patrí aj potrebné bielkoviny. Dokáže zastaviť rozvoj osteoporózy, ale tiež predísť rakovine žalúdka a hrubého čreva.

Víno je pre naše telo tiež veľkým prínosom. Je dokázané, že ľudia, ktorí požívajú kvalitné víno v malom množstve, žijú v priemere o 10 rokov dlhšie ako tí, ktorí odmietajú víno piť.

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie.
Prehlasujeme, že autori ani prevádzkovateľ webu nepreberajú zodpovednosť za prípadné ujmy spôsobené využívaním liečebných metód v tomto článku.
Hoci sú recepty, rady alebo liečebné metódy v tomto článku písané s najlepším svedomím autora textu, ich použitie je na vlastné nebezpečenstvo a malo by prebiehať výhradne po konzultácii s vaším lekárom.

zdroj: prosvet.cz / Dailystar.co.uk

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com