Tarotové karty vám prezradia, čo očakávať v najbližšej budúcnosti. Vyberte si jedno zviera z obrázka a pozrite, čo vás čaká

Ďaleký východ je skutočnou studnicou múdrosti. Vieme, že odtiaľ pochádza matematika, šach, papier, či porcelán a takýto zoznam môže pokračovať donekonečna. Z toho istého sveta prišiel aj zenový budhizmus – filozofická doktrína, ktorá pomáha nájsť harmóniu a mier.

Dnes sme sa pre vás rozhodli pripraviť nezvyčajný horoskop, založený na neobvyklej forme tarotových kariet Osho Zen. Stačí, keď si z obrázka vyberiete dve zvieratká, ku ktorému prejavujete najviac sympatií a toto odhalenie vám prezradí, čo máte čakať od tohto roku.

Kocúr – naivný:
V práci budete pociťovať monotónnosť a dokonca nudu. Niekedy budete mať chuť na všetko sa vykašľať a odísť preč, no trpezlivosť a pokoj budú vašou spásou. Akonáhle sa dokážete vysporiadať so všetkými nepriazňami života, všetko pôjde ľahšie. V láske očakávajte búrky a niekedy aj hromy i blesky.

Začnete pociťovať pocity odporu a osamelosti, no musíte byť vytrvalí a myslieť pozitívne. Najlepšie je zastaviť sa, starostlivo popremýšľať nad všetkým a neuchyľovať sa k rýchlym záverom.

Kôň – blúdiaci:
Ako viete, kone sa tešia viac samotnému pracovnému procesu ako konečnému výsledku. Hlavná vec je pochopiť, že práca bude prínosom. Taktiež bude pre vás dôležité nájsť harmóniu vo vašej práci.

Skôr než sa pustíte do vážneho vzťahu alebo sa presuniete na novú úroveň v existujúcich, musíte sa rozhodnúť, ako ich vidíte v budúcnosti. Diskutujte o tom so svojím partnerom a spoločne zostavte plány.

Jeleň – dychtiaci po dobrodružstve:
Budúci rok sa vám bude zdať, že na každom kroku vás čakajú finančné nebezpečenstvá: neplánované výdavky a nepriaznivé zmluvy. Snažte sa však ukázať vášmu strachu, kto je tu šéf.

Vaša zraniteľná povaha vníma akékoľvek podcenenie ako osobnú urážku. Negatívna skúsenosť minulých vzťahov vás môže odradiť od nových partnerov. Najlepšie je upokojiť sa a oddýchnuť si.

Sova – nedôverujúca:
Bohužiaľ vás bude tento rok čakať veľa nepríjemných stretnutí a záležitostí. Musíte byť schopní využiť vaše vrodené schopnosti a snažte sa pozerať na všetko zhora. Iba pokoj vám ušetrí problémy.

Snažte sa riadiť svojím srdcom a nie mysľou. Aj keď omylom urobíte chybu, získate neoceniteľný zážitok. Dokonca aj zlá skúsenosť je lepšia ako žiadna.

Pes – priateľský:
Rok 2019 vás naučí pracovať v tíme. Ak ste zvyknutí presunúť zodpovednosť na iných, potom sa to musíte odnaučiť a začať sa spoliehať sám na seba. Na fronte lásky sú možné strmé stúpania a rýchle klesania, takže je lepšie byť opatrnejší a sústrediť sa na priateľstvo.

Krava – všedná:
Dokonca aj z jednoduchej práce sa môže stať nezvládnuteľná vec, ak neviete ako ďalej a čo podniknúť. Najlepšie je všetko si rozdeliť na časti a pustiť sa do každej zvlášť. Výsledok potom prekročí všetky vaše očakávania.

Keď si uvedomíte, že od svojej polovičky očakávate toho veľa, premýšľajte, čo jej môžete dať vy. Sústreďte sa na harmóniu vo vašej komunikácii a nepridávajte význam bezvýznamným maličkostiam.

Lev – neochvejný:
Vaša drsnosť a vodcovské kvality sú vždy základom dokonalej reputácii. Nemeňte svoje princípy a tak vás nič nedokáže zastaviť na ceste k cieľu. Znovu a znovu sa ponoríte do vzťahu s chladnou hlavou, v ktorej však ukážete vašu vášeň a neukojiteľnosť. Buďte vždy sám sebou.

Či veríte v predpoveďtarotovýchkariet Osho Zen je už vaša vec. Avšak zdá sa nám, že spájanie zvierat s ľuďmi dokáže veľmi jednoducho odhaliť naše charakterové črty, čo nám umožňuje predvídať naše správanie v budúcnosti.

ZDROJ: boom.ms

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com