Takto zistíte, či vám niekto klame. Hlavné znaky, podľa ktorých vždy odhalíte klamára!

Človek klame, aby niečo získal alebo pred niečím unikol. Hlavným dôvodom klamania je túžba manipulovať a prevziať kontrolu nad situáciou. Ako odhaliť klamára a zistiť, aké sú jeho pravé úmysly? Na túto otázku odpovie fyziognómia – veda, ktorá opisuje povahu jednotlivca a jeho individuálnych vlastností a návykov.

Základy fyziognómie nie sú založené na intuitívnych predpokladoch alebo nadprirodzených schopnostiach, ale na faktoch a logických záveroch. Dnes vám prinášame jednoduchý návod, ako ľahko odhalíte klamára.

Tvár:
Podlhovastá tvár vypovedá o inteligencii, citlivosti a stabilite, obozretnosť a rozmýšľaní.  Ľudia s trojuholníkovým typom tváre sú od prírody nadaní, ale sú málo emotívni. Medzi nimi sú práve najznámejší podvodníci. Lichobežníkový tvar tváre hovorí o inteligencii a sklonom k umeniu. Takíto ľudia sú prirodzení bojovníci.

Žijú šťastne a tešia sa autorite. Ľudia so štvorcovým typom tváre sú odvážni, no často bezcitní. Sú dobrí v komunikácii, veľmi vytrvalí a úprimní. Vždy chcú byť najlepší. Okrúhla tvár poukazuje na dobrú povahu a jemnú dušu. Takíto ľudia sú selektívni, milujú komfort, ale nebažia po sláve. Ľudia s asymetrickou tvárou majú nízku prah citlivosti. Sú podráždení a často trpia zmenami nálady.

Uši:
Ľudia s veľkými ušami sú veľmi múdri a ušľachtilí. Čaká ich dlhý a šťastný život. Ak sú uši nižšie postavené, znamená to praktickosť. Naopak ak sú vysoko, tak majiteľ je idealista. Ľudia s vyčnievajúcimi ušami sú veľmi žiarliví.

Vlasy:
Majitelia riedkych vlasov sú veľmi citliví a vnímaví ľudia. Je ľahké ich uraziť a ublížiť im slovami. Hluk a hlasná hudba im spôsobuje veľa úzkosti. Ľudia s jemnými vlasmi milujú pohodlie a drahé veci. Radšej trávia čas doma so svojimi príbuznými, alebo dokonca lepšie – sami so sebou. U ľudí s hustými vlasmi je to úplne naopak.

Milujú hlasnú hudbu a zábavu, v živote vyhľadávajú hlavne vzrušenie. Majú nízky prah bolesti, no dokážu vyjadriť svoje emócie veľmi jasne. Často trávia čas mimo domu, no zbožňujú odpočinok.

Obočie:
Súmerná tvár, rovnomerná farba a husté obočie – takýto človek sa vyznačuje múdrosťou, dokáže udržať emócie na uzde a v živote mu panuje rovnováha. Vyčnievajúce a nepoddajné obočie naznačuje opačné vlastnosti. Tenké a zaoblené obočie, vysoko nad očami, majú hlavne umelci. Ľudia s vysoko umiestneným obočím sú uzavretí a nepriateľskí. No a tí, ktorých obočie je nízke, sa ľahko s každým spriatelia a vždy majú veľký záujem o to, čo sa deje okolo nich.

Oči:
Citovosť osoby závisí od veľkosti očnej dúhovky vo vzťahu ku bielku. Čím väčšia je dúhovka, tým silnejšie osoba vyjadruje svoje emócie a pocity. Títo ľudia sú otvorení a neboja sa ukázať žiadne pocity, či už sú to pocity bolesti, sklamanie alebo lásky. Dokážu sa na prvý pohľad zamilovať. Ľudia s malou dúhovkou sú upnutejší.

Navonok sa zdajú byť pokojnými a vyváženými. Vždy sa riadia podľa toho, čo im napovie ich hlava. Ľudia s výraznými žiariacimi očami sú obdarení skvelým šarmom. Hlboké oči majú ľudia, ktorí sú zodpovední, plnia si svoje povinnosti a vždy všetko zoberú vážne.

Nos:
Široké nozdry hovoria o sebadôvere človeka. Ľudia s nosom dohora radi pomáhajú druhým. Majitelia tzv. rímskeho nosa sa vždy snažia byť všade dôležitými a hlavnými. V prvom rade majú radi bohatstvo. Zaoblený nos naznačuje zvedavosť. Takíto ľudia vstupujú do záležitostí iných ľudí a milujú klebety.

Špicatý nos naznačuje skromnosť a zádrapčivosti. Na dosiahnutie svojho cieľa používajú všetky druhy dostupných prostriedkov. Majitelia zakriveného nosa sú skeptici. Takíto ľudia sú pedantskí, dôkladní a všetci spochybňujú.

Pery:
Čím tenšia horná pera, tým menej zhovorčivý sú jej majitelia. Hovoria stručne a ide im to dobre v podnikaní. Dlhé konverzácie ich unavujú. Čím hrubšia je dolná pera, tým štedrejší je jeho majiteľ. Títo ľudia vždy pomôžu osobe v núdzi. Čím bližšie je horná pera k nosu, tým viac ľudia dbajú na svoj vzhľad, sú schopní sa neustále na seba pozerať v zrkadle a vyznajú sa v móde.

Väčšia vzdialenosť zas dokazuje, že títo ľudia sú imúnni voči pocitom druhých, často sa im posmievajú a hovoria škaredé slová. Zvesené kútiky pier sú znakom pesimistov, ktorí problémy priam vyhľadávajú a hneď sa na ne fixujú.

Čeľusť:
Ľudia so širokou čeľusťou sú silní a despotickí. Čím užšia je čeľusť, tým silnejší je muž. Ženy so širokou bradu sú silné, takmer mužné. Špicatú bradu majú veľmi tvrdohlaví ľudia, ktorí neznášajú, keď niekto na nich tlačí. Čím viac sú nútení robiť niečo, tým viac odolávajú.

Dúfame, že vám tieto informácie pomôžu lepšie pochopiť ľudí a všimnúť si, čo ste predtým nevideli. Ak vás článok zaujal, nezabudnite ho zdieľať.

ZDROJ: takprosto.cc

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com