Takto som za 3 mesiace stratila 10 kg bez cvičenia a diéty: Zmiešala som len 3 ingrediencie, ktoré má doma každý!

Spread the love

Káva a kokosový olej! Pred niekoľkými mesiacmi sa jeden podnikateľ z USA zaprisahával, že na tento nápoj nedá dopustiť čo sa týka chudnutia.

 

Elixír, ktorý vám dnes predstavíme je veľmi obľúbený a používajú ho tisíce ľudí na celom svete. Pite ho každé ráno namiesto raňajok a dá vám energiu a nebudete cítiť hlad v nasledujúcich niekoľkých hodinách. Hovoríme o krémovom nápoji z kávy, kokosového oleja a mlieka.
Tento zaujímavý nápoj má vysokú koncentráciu tuku, čo vám prináša úžasné účinky a pomôže vám schudnúť.
Existuje veľa receptov na tento nápoj, ale tu vám dáme originál:

Zložky, ktoré budete potrebovať:

1 čajová lyžička kávy
1 lyžička kokosového oleja
1 ml mandľového mlieka (môže byť aj klasické mlieko)
½ lyžice kakaa
100 ml vriacej vody

Príprava:

Do šálky pridajte kávu a kakao a potom pridajte vriacu vodu. Zmiešajte zmes a pridajte teplé mandľové mlieko. Nakoniec pridajte kokosový olej a lektvar je pripravený.

Pite túto kávu každé ráno namiesto raňajok a za pár dní budete cítiť rozdiel. Budete sa cítiť zdravšie ako kedykoľvek predtým a stratíte veľa ďalších kíl.

 

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie. Všetky potrebné kroky najprv konzultujte so svojím lekárom / lekárnikom.

Zdroj: fithacker.ru

You Might Also Like