TAK TOMU SA POVIE DRZOSŤ: Dvojica mužovi v Bánovciach nad Bebravou ukradla longboard, za vrátenie si vypýtala peniaze! Takto zareagoval…

Policajti z Bánoviec nad Bebravou sa zaoberali prípadom krádeže elektrického skateboardu, tzv. Long boardu, ku ktorému došlo na parkovisku pri kúpalisku v Bánovciach nad Bebravou.

Podľa doterajších zistení, dvaja 30-roční muži z trávnatej plochy uvedeného parkoviska spoločne odcudzili voľne položený long board, ktorý bol položený pri osobnom aute, v ktorom sa nachádzal poškodený.
Mali ešte tú drzosť, že od poškodeného si vypýtali 100 € za vrátenie long boardu, načo zareagoval poškodený duchaprítomne, uviedol im, že si peniaze ide vybrať do bankomatu. Našťastie nestratil duchaprítomnosť a keď sa na miesto onedlho vrátil, tak už s privolanou hliadkou polície. Poškodenému krádežou bola spôsobená škoda vo výške 2200 €.
Poverený príslušník Obvodného oddelenia z Bánoviec nad Bebravou už dvojicu mužov obvinil z prečinu krádeže spáchaného formou spolupáchateľstva a dozorujúcemu prokurátorovi predložil podnet na podanie návrhu na vzatie obvinených do väzby z dôvodu, že hrozí dôvodná obava, že budú pokračovať v obdobnej, alebo inej trestnej činnosti, nakoľko obaja majú pestrú kriminálnu minulosť. Jeden bol 7 a druhý 10 krát súdne trestaný.
V zmysle zákona im hrozí za tento skutok trest odňatia slobody na dva roky.

zdroj: Polícia SR – Trenčiansky kraj

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com