Symbol prsteňa znamena pre každého niečo iné. Dávajte si na tieto povery spojenými s prsteňmi pozor!

Prsteň nie je len obyčajná ozdoba. Je to symbol lásky, šťastia a nepochybne nesie v sebe energiu majiteľa a ovplyvňuje jeho osud. Aspoň to tvrdia niektorí senzibili. Preto je toľko povier spojených s prsteňmi.

Senzibilka Alena sa rozhodla prezradiť, ako prstene ovplyvňujú náš osud a aké znamenia sa s nimi spájajú. Význam prsteňov si prečítajte nižšie: 

Nájdený prsteň
Mala som priateľku, ktorá našla prsteň na ulici. Veľmi sa jej zapáčil, tak si ho zobrala a dokonca ho začala nosiť. Prsteň pravdepodobne nebol lacný, bol zo zlata a mal na sebe kamienky. No hneď po tomto náleze sa jej začali diať samé zlé veci: stratila peňaženku, pokazil sa jej telefón a dokonca si zlomila ruku.

Všetky tieto nešťastia boli vyvolané práve prsteňom a nemali by ste len tak po niekom nosiť veci. Je lepšie takéto ozdoby nechať tam, kde ste ich našli, pretože nikdy neviete, čo sa s nimi spája a akú energiu nesú.

Zdedený prsteň:
Často prstene zdedíme, najmä snubné po starých rodičov. No je to dobré? Senzibilka je toho názoru, že na tom nie je nič zlé, no prstene by mali byť špeciálne očistené od predchádzajúceho majiteľa, najmä ak manželstvo, z ktorého prstene pochádzajú, bolo neúspešné. Toto nešťastie by sa mohlo preniesť na novomanželov. Najlepšie je, keď si kúpia nové, čisté prstene, bez cudzej energie.

Stratený prsteň:
Niekedy sa stáva, že sa prstene stratia. Ak ide o obyčajné, ktoré pre vás nič neznamenajú, tak na tom veľmi nezáleží. Ale ak stratíte prsteň, ktorý je pre vás veľmi dôležitý, mali by ste túto stratu vykompenzovať. Ak chcete nahradiť stratený talizman, kúpte si nový. Do klenotníctva choďte vtedy, keď sa cítite pokojne a dobre.

Keď prsteň padá z prstu:
Je to veľmi zlé znamenie. Padajúci prsteň znamená problémy a choroby. Platí to hlavne vtedy, ak prsteň úplne náhodne a rýchlo zletí z prsta. Keď sa tak stane, na jeden deň ho odložte niekde do šperkovnice, aby ste sa vyhli problémom a nasaďte si ho až na druhý deň.

Keď prsteň tmavne:
Senzibilka potvrdila, že je normálne, keď striebro tmavne. Je to kvôli tomu, že sa potíte, a tak kov oxiduje. No so zlatom je to inak. Tmavne, keď na jeho majiteľa pôsobí zlo. Kurilova verí, že v tomto prípade by ste mali navštíviť kostol a pomodliť sa, aby vás zlo obišlo.

Prsteň na prstenníku:
Prstenník je špeciálny prst, určený na nosenie obrúčky. Obrúčka je symbol lásky. Neodporúča sa slobodným dievčatám nosiť prsteň na tomto prste, nakoniec máte veľa ďalších, kde môžete nosiť šperky. Ak dlho nosíte prsteň na prstenníku a stále nemôžte nájsť toho pravého, je potrebné neutralizovať účinok prsteňa. V noci počas splnu priviažte červenú niť na tento palec, uviažte ju na tri uzly a choďte s ňou spať. Ráno ju rozrežte a hoďte do vody. Ale aj tak by ste nemali nosiť prsteň na prstenníku bez skutočného dôvodu.

Prsteň je veľmi dôležitý energetický objekt, ktorý dokáže ovplyvniť osud jeho majiteľa. Môžete v tieto znamenia veriť, ale taktiež ich môžete ignorovať – je to už len na vás.

Veríte v znamenia? Dajte nám vedieť do komentárov!

ZDROJ: takprosto.cc

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com