SuperStar 2020 má svojho víťaza: Srdce divákov si získala Barbora Piešová

Spread the love

Včera večer sa konalo očakávané finále speváckej súťaže SuperStar. V superfinále sa stretlo 5 najlepších a celý večer bol naozaj napínavý. Zvíťaziť ale nemôžu všetci a srdce divákov si nakoniec získala Barbora Piešová, ktorá si domov odniesla titul novej československej SuperStar.

V nedeľu sa  odvysielal posledný diel tohto ročníka SuperStar . Vo finálovom kole sa stretlo celkom päť najlepších. Sprvu o osude súťažiacich rozhodovala porota v zložení Pavla Haberu , Leoša Mareša , Mariána Čekovského , Patricie Pagáčovej a Moniky Bagárovej . Teraz rozhodovali už len hlasy divákov.

Víťaz SuperStar 2020

Finálový večer bol naozaj napínavý. Všetci súťažiaci predviedli skvelé výkony, ale titul novej československej SuperStar si mohol odniesť len jeden. Diváci si ako víťaza vybrali talentovanú Barboru Piešovú. Barbora zaspievala v prvom kole Im So Excited od Pointer Sisters, v druhom potom Milovanie v daždi od Richarda Müllera a v poslednom zažiarila s piesňou Next to Me od Imagine Dragons. Víťazstvo bolo rozhodne zaslúžené. Okrem titulu si Barbora odnesie domov aj rozprávkovú výhru vo výške dvoch miliónov českých korún.

Päticu superfinalistov, ktorí sa v poslednom kole predstavili, vybrali taktiež diváci. Od premiéry prvého dielu ubehlo 105 dní a dnes sa konečne rozhodlo o víťazovi. Bola to veľkolepá šou plná prekvapení ale aj napätia. Najväčším prekvapením pre fanúšikov bolo, keď sa na obrazovkách objavila porotkyňa Monika Bagárová . Vzhľadom k tomu, že pred pár dňami porodila , všetci si mysleli, že sa na finále nezúčastní.

Finálový večer bol rozdelený do troch etáp. V prvej časti súťažiaci zaspievali svetový hit, v druhom kole mali na výber medzi českou alebo slovenskou skladbou. V poslednom kole sa predviedli už len traja súťažiaci a mohli si zvoliť pesničku podľa svojich predstáv.

Mohli zaspievať svoju najobľúbenejšiu skladbu, s ktorou v predchádzajúcich kolách najviac zažiarili. Do tretieho kola nepostúpil, Giovanni Ricci , ktorý skončil piatom mieste. Ďalší, kto nepostúpil bola Dominika Lukešová , tá skončila na štvrtom mieste. Naopak Diana Kovalová , Martin Schreiner a Barbora Piešová postúpili. Martin skončil na treťom a Diana skončila druhá.

You Might Also Like