Sú manželmi už 80 rokov a stále sa správajú ako zamilovaní tínedžeri. Dnes odhalili svoje tajomstvo!

Tento výnimočný pár z Michiganu v Spojených štátoch dobre vie, čo je to skutočná láska. Obaja majú 99 rokov a sú spolu už 80 rokov.

Donald a Vivian Hurtovci sa zoznámili v roku 1937. Keď tento muž uvidel v kostole krásnu ženu, rozhodol sa, že sa za ňu prihovorí. Po bohoslužbe k nej pristúpil a predstavil sa jej. Láska na prvý pohľad bola neuveriteľne silná a o niekoľko mesiacov bolo po svadbe.

Nie vždy to však bolo ružové. Ako väčšina mladých mužov, aj on počas II. V druhej svetovej vojne bol povolaný do služby. Po návrate domov pracoval ako pomocný stolár, takže manželia sa nemohli sťažovať na prebytok peňazí. Naučili sa spolu žiť v skromných podmienkach, a to bol prvý krok ku krásnemu a úspešnému vzťahu.

„Keď vás život zrazí na kolená, vstaňte s vedomím, že je tu vždy niekto blízky, kto vás podporí. Uistite sa, že ste k partnerovi úprimní a nikdy nezabúdajte na svoj zmysel pre humor! Radi sa spolu smejeme!“ zdôraznil Donald.

Vivian zasa radí: „Dôležité je navzájom sa podporovať a komunikovať. Modlíme sa každý deň. Takisto sa nesústredíme na hádky, sú zbytočné.“

Manželia oslávili toto výnimočné výročie s rodinou a priateľmi v domove dôchodcov, kde spolu žijú. Ich láska je inšpiráciou pre každého, kto ich stretne. Súhlasíte s ich radami? Zdieľajte ich na Facebooku!

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com