Štyria chlapci si všimli opitú dievčinu so starším mužom a mali podozrenie, že niečo nie je v poriadku!

Každý z nás môže byť svedkom zvláštnej situácie a je na nás, ako zareagujeme.

Jedna skupina sa tvári, že sa nič nedeje, alebo sa obáva o svoju bezpečnosť, a druhá skupina sa nezaujíma o záležitosti iných, pretože si možno veci len zle vysvetlili… Sú aj takí, ktorí počúvajú svoju intuíciu a rozhodnú sa konať. Do druhej skupiny patria štyria dospievajúci chlapci, ktorí jazdili na skateboarde v parku, keď si všimli niečo podozrivé.

Arnaud Nimenya, Carsyn Wright, James Hielema a Starlyn Rives-Perez trénovali jazdu na skateboarde, keď ich pozornosť upútal starší muž držiaci za ruku opité 15-ročné dievča.

Starší muž bol oblečený normálne, ale dievča malo roztrhané šaty, bolo špinavé a opité.

Chlapci si neboli istí, prečo je ten muž s ňou, niečo sa im na celej situácii nezdalo. Podišli k podivne vyzerajúcemu páru a spýtali sa, čo sa stalo. Neznámy muž ich ubezpečil, že všetko je v poriadku a o chvíľu sa majú stretnúť s otcom dievčaťa, ktorý ju odvedie domov a dievča vtiahne dovnútra.

Chlapcom sa však táto verzia nepáčila. Ten muž ich podivne znepokojoval a neverili mu ani slovo. Rozhodli sa sledovať dvojicu. Na opustenom mieste uvideli niečo, z čoho im stuhla krv v žilách!

Opitá dievčina kričala od bolesti, zatiaľ čo sa ju neznámy muž pokúšal znásilniť.

Keď zbadal štyroch chlapcov, chcel utiecť, ale skupina mu to nedovolila. Jeden z nich zavolal políciu, zatiaľ čo trojica muža zadržiavala.

Mladí chlapci z Kanady zachránili dievča pred nechceným tehotenstvom alebo jej dokonca zachránili život. Ak by neposlúchli svoju intuíciu, večer by sa pre dospievajúce dievča mohol skončiť tragicky. Podľa niektorých mužov je skutočnosť, že dievča je opité, akýmsi povolením, aby si mohli dopriať trochu viac. Nikto však nemá právo niekomu ubližovať, najmä nie tomu, kto sa nemôže brániť. Všímajte si podozrivé správanie ľudí vo vašom okolí!

Vždy si všímajte veci, ktoré sa dejú okolo vás! Zdieľajte tento dôležitý článok!

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com